%42 indirimli

Mizuno Wave Creation Wave Knit Koşu Ayakkabısı

Ürün Kodu : J1GC193301
Beden Tablosu
980,20 TL
1.690,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hassas rahat uyum ve ayak hareket özgürlüğü için örme üst yapı
   
  Dayanıklılık ve rahat uyum sağlamak için hafif ve nefes alabilen örgü yap
   
  Uzun mesafe koşuları için tasarlandı.

  Hızlı ve duyarlı, aynı zamanda yastıklaması yüksek. Bu Mizuno yeniliği zahmetsiz ve unutulmaz koşular sunar. Konforundan ödün vermeden darbe koruması isteyen koşucular Wave Creation’ ı tercih edebilirler.

  Topuğun sonsuzluk dalgası azami yastıklama sağlarken, hafif orta taban ise topuktan parmağa akışkan hareket oluşturur. 

  İki parçalı üst kısım, rahat ve güvenli bir uyum sağlar ve toplam ağırlığı azaltır. Ayağını saran ve onunla dinamik olarak hareket eden, güvenli ve esnek bir üst kısım mevcuttur. 

  Sonsuz dalga yapımı nedeniyle son derece duyarlı ve iyi yastıklı platform; üst kısım üstün konfor ve uyum sağlamak için inşa edilmiştir.

  410 gr

   

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

   

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno İntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  U4İC: Mizuno AP+ orta tabanın sunduğu yastıklama hissini, yürüyüş keyfini konfor ve performanstan ödün vermeden %30 daha hafif sunar.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.