KASIM1111.jpg (276 KB)
%50 indirimli

J1GD160304 Wave Rider 19 (W)

Mizuno
Beden Tablosu
349,50 TL
699,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Geliştirilmiş yeni formu ve yastıklama özelliği ile daha hafif ve daha hızlı koşu ayakkabısı arayanlar için tasarlandı.

  Mükemmel form ve konfor, yüksek yastıklama, %30 daha hafifletilmiş taban ile tam performans sağlar.

  Kısa, orta, uzun mesafe koşular ve her gün antrenman yapanlar için uygundur.

   

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

   

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno İntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  U4İC: Mizuno AP+ orta tabanın sunduğu yastıklama hissini, yürüyüş keyfini konfor ve performanstan ödün vermeden %30 daha hafif sunar.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  Pebax Rnew: Pebax Rnew'den yapılan Wave levhası, bitki bazlı  yağ sayesinde tüm performans özelliklerini korur.

   

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.


  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.