%20 indirimli

Wave Hurricane 3 Unisex Voleybol Ayakkabısı Gri / Yeşil

Ürün Kodu : V1GA174037
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
792,00 TL
990,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mizuno Kadın Voleybol Ayakkabı Wave Hurricane voleybolcuların ihtiyaç duyduğu en yeni teknolojilerle donatıldı. Pebax Mizuno Wave teknolojisi ve hafifletilmiş AP+ orta taban  ile dengede kalmanızı kolaylaştırır, daha yükseğe sıçramaya yardımcı olur ve inişte oluşacak darbeyi azaltır.


  Yanal hareketlerde ve yere inişlerde içe-dışa basma durumunu engelleyen yeni Power Panel teknolojisini içeren Mizuno Kadın Voleybol Ayakkabı Wave Hurricane ayağın ayakkabı içinde kaymasını engelleyen iç dizayna da sahiptir; en güvenli voleybol deneyimini sunar.

  Orta ve alt tabanı geçerek ayağa ulaşan havalandırma sistemi ayakkabı içindeki sıcaklığın artmasını engeller, nem kontrolüne yardımcı olur. Üç katlı file malzemeden oluşan AIRmesh üst yüzeyi etkili havalandırma sağlayarak ayağa nefes aldırır, teri ve kokuyu engeller. 

    Özellikler:

  •  Nefes alan AIRmesh üst yüzeyi
   Ayağın kaymasını engelleyen iç taban
  •  İçe ve dışa basmayı önleyen Power Panal
  •  AP+ orta taban ve Pebax Wave alt taban darbe emici özellikleriyle konfor ve performans verir
  •  Çıkarılabilir anatomik iç astar
  •  Tabanda havalandırma sistemi
  •  Solanda kullanıma uygun kaymaz ve iz bırakmaz kauçuk taban

  • 250 gr.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

   
  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.