%30 indirimli

Wave Inspire 16 Kadın Koşu Ayakkabısı Mavi

Ürün Kodu : J1GD204421
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
973,00 TL
1.390,00 TL

Renk :

Beden Seç
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yeniden tasarlanan günlük bir simge. Wave Inspire 16 size yumuşak ve inanılmaz derecede hızlı ve dengeli bir kullanım sağlar. 

  Darbe emici orta taban ve SmoothRide Support Wave teknolojisi, daha yumuşak geçişlerle birlikte her adımda ideal bir yastık ve hafiflik dengesi sağlar. 

  Yepyeni üst kısım, daha şık bir görünüm ve his için iç burunlu yumuşak, nefes alabilen bir uyum için tasarlanmış ağa sahiptir. 

  Üstün performans ve konfor ile günlük koşularınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.


  240 g

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  U4İC: Mizuno AP+ orta tabanın sunduğu yastıklama hissini, yürüyüş keyfini konfor ve performanstan ödün vermeden %30daha hafif sunar.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

   

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.