%30 indirimli

Wave Lightning Z6 Unisex Voleybol Ayakkabısı Siyah / Turuncu

Ürün Kodu : V1GA200053
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.953,00 TL
2.790,00 TL

Renk :

Beden Seç
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Rahat oturuş, iyi yastıklama ve mükemmel esneklik için tasarlanan bu çok yönlü hafif ayakkabı ile sınırlarınızın ötesine ulaşın.

  Ön ayağa uzatılan yeni bir Wave plakası ile Wave Lightning Z6, rakibinizi alt etmek için patlayıcı güç ve eşsiz hızlanma da sağlar.


  295g

  Özellikler:

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

  XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

  D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  SR Touch: Darbeleri emen ve geri tepkime sürelerini minimum düzeye indirmeye yarayacak güç korunumu sağlayan orta taban yastıklama malzemesi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.