%30 indirimli

Wave Mirage 3 Unisex Hentbol Ayakkabısı Beyaz / Mavi

Ürün Kodu : X1GA195021
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.183,00 TL
1.690,00 TL

Renk :

Beden Seç
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri

 • Bu tüy kadar hafif ayakkabı, tüm kanat oyuncularının hız ihtiyaçlarını karşılayan mükemmel bir arkadaştır. 

  Tamamen yeni topuk çerçevesi parçaları ve güçlü örgü benzeri ağ sayesinde Wave Mirage 3, olağanüstü uyum ve benzersiz stabilitenin mükemmel kombinasyonu haline geldi. 

  Bu yeni versiyon, her zaman sınıfının en iyisi konfor hissini sağlamak için benzersiz DynamotionFit patik yapısını koruyor. 

  Mizuno Wave teknolojisi ve PoWnCe orta taban, DynamotionFit patik yapısı ve yeni topuk çerçevesi parçaları kombinasyonu sayesinde piyasadaki en sağlam, hafif hentbol ayakkabısı.

  Ürün Özellikleri:

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

  VS-1: Darbe emici dolgu bileşimi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.