Wave Stealth Neo Unisex Hentbol Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : X1GA200050
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.790,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Japonya'da 2018 Dünya Hentbol MVP'si Mikkel Hansen ile birlikte geliştirilen Wave Stealth Neo Is, sahada yüksek stabilite ve harika yastıklamaya ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlandı.

  Yeni, yenilikçi Mizuno Enerzy çekirdek teknolojisine sahip bu ayakkabı, daha yükseğe zıplamanıza ve daha çevik olmanıza yardımcı olmak için yüksek enerji geri dönüşü yaratacak.  Daha yüksek zıplamalar ve sahada en iyi performans için sınıfının en iyisi konfor, denge ve enerji dönüşü sağlayan üst düzey hentbol ayakkabısı.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ
  Enerzy: 
  %118 darbe emilimi ve %115 enerji korunumu ile son Mizuno teknolojsi

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

  VS-1: Darbe emici dolgu bileşimi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.