Wave Stealth V Unisex Hentbol Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : X1GA180050
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.690,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Wave Stealth V ile rakipler arasında süzülün.

  Yanal orta ayaktaki Mizuno Wave Teknolojisi, profesyonel düzeyde oyunlar için gerekli tüm stabilite ve yastıklamayı sağlarken,

  Dynamotion Groove ön ayaktaki esnekliği artırır ve bugüne kadarki en çevik performansınız için zemin temasını en üst düzeye çıkarır.

  SR Touch uçlar, itmelerde muazzam bir kuvvet sağlayarak hareketlerinizde maksimum güç sağlar.

  Son olarak, sağlamlık, nefes alabilirlik hissi de sağlayan güçlü file üst kısım ile birlikte çalışan yeni dış topuk dolgusu ile artırıldı.  Devrim niteliğindeki Mizuno Wave teknolojisi sayesinde stabilite ve yastıklama için sınıfının en iyisi.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

  VS-1: Darbe emici dolgu bileşimi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  VEGAN DOSTU ÜRÜNLER
  :
  VEGAN AYAKKABILAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.