Wave Dimension Kadın Voleybol Ayakkabısı Beyaz

Ürün Kodu : V1GC224000
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
5.799,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yeni Wave Dimension, Mizuno'nun hem denge hem de rahatlık için tasarlanmış en yeni teknik voleybol ayakkabısıdır. Wave Momentum'dan ilham alan, son derece gelişmiş ve modern bir tasarıma sahip olan ayakkabı, üst düzey teknolojiler içeren ve performans için tasarlanmıştır.

  Oyun içerisinde akıllı teknolojiler ile donatılan tabanı ile size maksimum kontrol ve rahatlık sağlayacaktır.

  Ürün Teknolojileri:

  Enerzy: %118 daha fazla yastıklama ve %115 daha fazla enerji korunumu

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.