Wave Enforce Tour AC Unisex Tenis Ayakkabısı Lacivert

Ürün Kodu : 61GA230012
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
4.999,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bu ayakkabı, maçın sonuna kadar sizi güçlü tutmak için vuruş hareketlerini geliştirmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Sahada güçlü darbelere karşı enerji dönüşü ve yastıklama için MIZUNO ENERZY CORE ile donatılmıştır,
  bu da öteleme hareketini destekler. Taban yapısı, güçlü dönme hareketini destekler. Yeni Dyna-Heel Lock yapısı ayrıca ayak bileğini, topuğun uyumunu ve stabilitesini geliştirir.

  Wave Enforce Tour, ileri düzey tenis oyuncularının bugüne kadar toplanan taleplerinin yıllar boyunca geliştirilerek üretilmesinin sonucudur. Zeminde sağlam tutuş sunarak oyunlarınızı agresif bir şekilde geliştirebilir ve güçlü vuruşlar için aradığınız ortamı yaratabilirsiniz.


  Wave Enforce Tour, odaklanan bir stabilite modelidir. Amacı topa güçlü vuruşlarla oyunu kontrol altına almak isteyen oyuncuların isteklerine fazlasıyla cevap vermektir. 

  AC(all court) modeli taban yapısında olduğu için ayakkabı her tenis zemininde oynamak için eşit uygunluk göstermektedir.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Enerzy Core: Enerjinin geri dönüştürülerek kullanılması için özel tasarlanan süper hafif orta taban eklentisi.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  D-FlexGroove : Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  3D- Solid: En yüksek seviyedeki yumuşaklığı sağlayan eşsiz bir üst dayanıklılık, nefes alabilme özelliği.


  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.