Wave Exceed SL 2 AC Erkek Tenis Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : 61GA211862
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.549,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hafif rahatlık arayan oyuncular, şık bir oyun için özel olarak tasarlanmış bu ayakkabıyı tercih etmelidir. 

  Mükemmel bir uyum ve esneklik sağlamak için file tabanlı bir saya, oldukça yastıklı bir iç taban ve rahat bir his uyandırmak için gevşek bir şekle sahiptir. 

  Hafif ve rahat bir tenis ayakkabısı arayan oyuncular için tasarlanmıştır. AĞIRLIK (G): 310g

  Özellikler:

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

  D-FlexGroove : Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  3D- Solid: En yüksek seviyedeki yumuşaklığı sağlayan eşsiz bir üst dayanıklılık, nefes alabilme özelliği.  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.