%30 indirimli

Wave Exceed Tour 4 AC Unisex Tenis Ayakkabısı Lacivert/Beyaz

Ürün Kodu : 61GA207027
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.364,30 TL
1.949,00 TL

Renk :

Beden Seç
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Daha hafif, daha hızlı, daha kararlı. Wave Exceed Tour 4, maksimum ayakla dönmenizi ve hızlanmanızı sağlayan orta ayakta daha entegre bir D-flex Groove ile hafif bir yapıya sahiptir. Esnek elmas şeklindeki üst kısım rahat ama dengeli bir uyum sağlar.

  330 gr.


  Tüm kortlar için uygundur.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

  D-FlexGroove : Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.