Mizuno Wave Horizon 4 Erkek Koşu Ayakkabısı Mavi/Lacivert

Ürün Kodu : J1GD202604
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.490,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Wave Horizon, yumuşak, ultra rahat yastıklama performansını geliştiren hissi ile her yönde dayanıklılık istikrarı için dinamik olarak tasarlanmıştır. Antrenmanlarını bir üst seviyeye çıkarmaya hazır olan herkes için mükemmeldir.

  Maksimum yastıklama ile birlikte orta düzeyde destek sağlayan komple yeni uzunluk L-Fan şekilli dalga, dayanıklılığı ve rahat uyum sağlamak için hafif ve nefes alabilen bir mühendislik harikası.

  İçe basanlar için mükemmel bir uyum sağlar.

  Yüzebildiğin zaman neden koşuyorsun? XPOP ​​PU köpük ve Mizuno Köpük Dalgası, yüzüyormuş gibi hissettiren türünün ilk örneği bir yastıklama kombinasyonu sunar. Rakipsiz stabilite ve güvenli uyum, koşu boyunca sizi tamamen destekliyor. Yerden ayrılmadan yüzmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin.


  AĞIRLIK: 280 gr

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno İntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

    

  U4İC: Mizuno AP+ orta tabanın sunduğu yastıklama hissini, yürüyüş keyfini konfor ve performanstan ödün vermeden %30 daha hafif sunar.

   

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  AeroHug: Yeni Mizuno üst teknolojisi güvenli bir uyum ve rakipsiz bir konfor sağlamak için ayağı istikrarlı bir şekilde tutar. Yumuşak bir kumaş ve örgü ile en rahat koşu veya yürüyüşü oluşturmak için ayağın çevresini sarar.

  X POP:  Maksimum köpüklenme ve yüksek enerji geri dönüşü ve dayanıklılık sağlayan PU köpükten yapılmış tamamen yeni bir orta taban bileşiğidir.


  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  Tümünü Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.