Mizuno Wave Intense Tour 5 AC Unisex Tenis Ayakkabısı Beyaz / Yeşil

Ürün Kodu : 61GA190035
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.890,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Wave Teknolojisi en zor geri dönüşler için bile kısa hız patlamalarında rakipsiz kontrol ve stabilizasyon sağlar. Yanal hareketlerde olağanüstü stabilite için geniş bir dış taban ile tasarlanan, en iyi performansa geçtiğiniz kadar sert itebilirsiniz. 

  Eşsiz çift yoğunluklu Ap + orta taban, arka ayaktaki şok emilimini geliştirirken ön ayak stabilitesindeki dengeyi artırır. 

  Özellikle sert kortta ve iyi yüzey kalitesinde çeşitli yüzeylerde oynaması tavsiye edilen All Court dış tabanına sahiptir.

  370 gr

  Tüm kortlar için uygundur.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

   

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

   
  3D- Solid: En yüksek seviyedeki yumuşaklığı sağlayan eşsiz bir üst dayanıklılık, nefes alabilme özelliği.

   
  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  Tümünü Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.