Wave Lightning Neo 2 Unisex Voleybol Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : V1GA220241
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
5.099,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yüksek performans için yenilikçi tasarım ve işlevselliğin birleşimi , Mizuno Voleybol'un imza modeli. Taban, mükemmel yastıklama ve enerji geri dönüşü ile şimdiye kadarki en yüksek sıçramalarınızı destekleyecek MIZUNO ENERZY CORE ile donatılmıştır. Üst kısım, elastik örgü malzemesiyle benzeri görülmemiş düzeyde uyum ve rahatlık sağlar. 

  AĞIRLIK(G): 295g

  Ürün Teknolojileri :

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Enerzy Core: Yastıklama desteği sağlarken aynı zamanda emilen enerjinin en verimli şekilde tekrar kullanılmasını sağlayan orta taban teknolojisi

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

  Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

  XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

  D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  SR Touch: Darbeleri emen ve geri tepkime sürelerini minimum düzeye indirmeye yarayacak güç korunumu sağlayan orta taban yastıklama malzemesi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.