Wave Neo Ultra Erkek Koşu Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : J1GC223453
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
9.999,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bu çevre bilincine sahip ayakkabı, koşmayı bir keyif haline getirenlere benzersiz bir rahatlık sunar. MIZUNO ENERZY serisinin en yüksek işlevlerine sahip olan MIZUNO ENERZY CORE da dahil olmak üzere Mizuno'nun imzası olan yastıklama ve enerji geri dönüş özellikleriyle donatılmıştır. 

  Bu ayakkabıyla Mizuno, düşük çevresel etkiye sahip malzemeler, boyama suyunda azalma ve CO2 emisyonları aracılığıyla çevreye özen göstermeye çalışır. Sürdürülebilirlik ve CREW21 çalışmalarını bir boyut öteye taşımayı hedefleyen Mizuno, bu modellerinden ürettiği her bir adet için 2 adet ağaç dikmeyi hedefler ve bu sayede karbon emisyonunu düşürmeyi amaçlar. Sürdürülebilir malzemelerden üretilmiştir ve üretiminde daha çevreci olması adına boya kullanılmamıştır. 

  MIZUNO ENERZY serisinin en yüksek fonksiyonlarına sahip olan MIZUNO ENERZY CORE da dahil olmak üzere Mizuno'nun imza niteliğindeki yastıklama ve enerji geri dönüş özellikleri ile donatılmıştır. Mizuno, bu ayakkabıda çevresel etkisi düşük, boyama suyunu ve CO2 emisyonlarını azaltan malzemeler aracılığıyla çevreye duyarlı olma çalışmlarındaki başarısını ortaya koyuyor. İplik yapımı işlemi sırasında eriyik boyalı iplik ve doğada bulunan algler eklenir, böylece ipliği boyamak için suya ihtiyaç duyulmaz. • MIZUNO ENERZY LITE, bitki bazlı malzemeler kullanır ve mükemmel yastıklama, enerji geri dönüşü ve hafiflik sunar.

  260-300 gram

  31/39mm

  Ürün Teknolojileri:

  Enerzy: Üretilmiş en iyi ve en yeni taban teknolojisi. %100'den fazla yastıklama ve enerji dönüşümü sağlar.

  EnerzyCore:Enerzy konforunu arttıran, optimum performans için eklenmiş ek yay yapısı.

  EnerzyLite:Enerzy teknolojisinin daha hafifletilmiş hali.

  Wave:İlhamını doğadaki dalgalardan alan bu mekanik taban teknolojisi, adımlarda oluşan baskıyı tabana eşit dağıtarak eklemlerde oluşan direnci azaltır.

  G3: Daha az ağırlıkla, yere daha iyi bir tutunuş sağlar, önemli noktalarda tabandaki kontrol kabiliyetini arttırır.

  Smoothride:Adımların akışını kolaylaştıran dizayn özellikleri

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.