Wave Neo Wind Erkek Koşu Ayakkabısı Beyaz

Ürün Kodu : J1GC227801
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
3.704,35 TL
5.699,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mizuno ve çevresel karbon emisyonu ile mücadele etmek için kurmuş olduğu Crew21 ekibinin imza ayakkabı modellerinden ikincisi. BLOOM projesinin çalışmaları sonucunda bu ayakkabı size Mizuno'nun elit teknolojilerini çevreci bir yaklaşımla sunmaktadır. Bu ayakkabının %50'den fazlası geri dönüştürülmüş materyallerden üretilmiştir. Wave tabanı, Pebax Renew çalışmaları sonucunda doğada bulunan çekirdekler ile yeniden tasarlanarak üretilmiştir. Ayakkabıda kullanılan renkler, boya ile değil doğada bulunan algler ile verilerek kimyasal kullanılmasından kaçınılmıştır. Son olarak bu model, Wave Neo Ultra gibi karbon emisyonu sıfırlanma amacına sahiptir. Crew 21 ve Mizuno, fabrikalarında üretilen her model için iki adet fidan dikmektedir. 

   Bu üst düzey koşu ayakkabısı, sadece çevreciliği ile öne çıkmaz. İmza Wave mekanik tabanının yanında, Enerzy ve Enerzy Lite ile güçlendirilmiştir. Ortalama 235 gram ağırlığı ile oldukça hafif bir modeldir. Gündelik kullanımdan, profesyonel koşuculara kadar herkes için uygundur. 

  Ürün Teknolojileri

  Enerzy: Şaşırtıcı bir şekilde iyi yastıklanmış bir enerji geri dönüşümü sağlar. Bu orta taban malzemesi rakipsiz bir derecede enerji korunumu ve geri dönüşümü sağlar.

  Enerzy Lite: Orta tabanda kullanılan enerzy eklentisinin hafifletilmiş ve geliştirilmiş versiyonu. 

  Wave: Doğadaki dalgalardan ilham alınarak üretilen, tabanda oluşan basıncı eşit dağıtarak direnci dağıtan ve adımları rahatlatan mekanik taban teknolojisi

  Premium Insock: Rahat kullanım için çıkarılabilen iç tabanlık.

  Air Mesh: Nefes alabilen dış yapı.

  Smooth Ride: Adım esnasında hızlanma ve yavaşlamanın eklemlerde oluşturduğu direnci azaltmaya yönelik dizayn edilen taban yapısı.

  G3: Ağırlığı azaltan ve ihtiyaç duyulan anlarda çekiş özelliğini arttırmaya yarıyan bir dış taban bileşeni.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER
  :
  SÜRDÜRÜLEBİLİR AYAKKABILAR
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.