Wave Rebellion Pro Unisex Koşu Ayakkabısı Siyah/Beyaz

Ürün Kodu : J1GC231702
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.499,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kakizome, eski bir Japon geleneğidir. Japonya'da insanlar her yeni yıl ile birlikte hedeflerini kısaca yazarlar ve ona ulaşmaya çalışırlar. Hedefi hep daha iyi sonuçlar almak isteyenler için üretilen Wave Rebellion Pro - Kakizome karşınızda.

  2,5 saatten daha kısa sürede tam bir maraton koşmayı hedefleyen elit seviyedeki hızlı koşucular için , Mizuno'nun imza özellikleriyle tamamen dolu olan bu ayakkabıyla şimdiye kadarki en hızlı koşularınızı gerçekleştirin.

  SMOOTH SPEED ASSIST,  koşucuların ideal formuna ulaşmalarına yardımcı olurken, orta taban boyunca uzanan yumuşak MIZUNO ENERZY LITE daha hızlı koşuları destekler. MIZUNO WAVE, yumuşaklığı korurken dengeyi artırır ve G3 dış taban harika tutuş sunar.


  Aynı zamanda bu ayakkabında kullanılan malzemelerin yarısından fazlası tamamiyle geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. Tabanında kullanılan yenilenmiş Wave teknolojisi, doğada yer alan çekirdekler ile üretilmiştir. 

  AĞIRLIK: 325 gram 

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Wave: Doğadaki dalgalardan ilham alınarak üretilen bu mekanik taban teknolojisi, adım esnasında oluşan kuvveti taban eşit şekilde yayar ve kaslar üzerindeki stresi azaltarak daha yumuşak bir kullanım sağlar.

  Enerzy Lite: Enerji korunumu için üretilen rakipsiz Enerzy teknolojisinin yenilenmiş malzemeler ile hafifletilmiş versiyonu.

  G3: Yere temas esnasında daha sağlam bir tutunma yaratan dış malzeme

  Smooth Ride: Hızlanma ve yavaşlamalarda meydana gelen stres fazlasını minimalize etmek için yapılan dizayn eklentileri.

  Air Mesh: Uzun süreli kullanımlarda bile rahatlıkla hava alabilen dış malzeme.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER
  :
  SÜRDÜRÜLEBİLİR AYAKKABILAR
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.