KASIM1111.jpg (276 KB)
%30 indirimli Yeni

X1GA180047 Wave Stealth 5

Mizuno
Beden Tablosu
693,00 TL
990,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Özenle hazırlanmış orta taban ve dış taban özellikleri ile daha yükseğe zıplamanıza yardımcı olan en etkili ayakkabı modellerinden bir tanesidir.,

  Üst yüzeyde uyumu arttırmak için geliştirilen Dynamotion Fit yapısı ve anatomik kalıplı, çıkarılabilir iç taban tasarımı ile mükemmel ölçüde konfor sunarken, orta boy tasarımı ile bilek desteğinizi arttırır.

  Dalga plakası, orta ayaklı ve yanal desteği dinamik yastıklama özelliğini sunar.

   Darbe emici VS-1 orta taban sayesinde topukta birinci sınıf konfor ve Dura-Shield parmak koruma mevcuttur.

   

  340 gr.

   

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

   

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  MizunoIntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  SR touch: Yaylanmayı sağlayan yeni ve daha hafif malzemesiyle darbeyi absorbe eder, hızlı geri itme sağlayarak adım geçişlerinin yumuşaklığını ve hızın devamlılığını sağlar.

   

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

   

  RemovableInsock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

   

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

   

  VS-1: Darbe emici dolgu bileşimi.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.