Yeni

Mizuno Wave Ultima 11 Kadın Koşu Ayakkabısı Siyah/Gri

Ürün Kodu : J1GD190976
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
1.390,00 TL
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Size en akıcı koşu deneyimini sunmak için tasarlandı.

  Wave Ultima 11 bir U4icX topuk takozu, çift bileşik orta taban ve ön ayakta şişirilmiş kauçuk ile her adımda yumuşatılmış ayak parmağı koparma özelliğine sahiptir. 

  Üst kısım, gündelik veya profesyonel, çok çeşitli çalışma amaçları için kullanılabilen rahat bir uyum ile daha hafif bir çerçeve sağlamak için daha az parçadan yapılmıştır. 

  Bu, hareket halindeki çok yönlülüktür.

  AĞIRLIK (G): 320

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ
  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno İntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  U4İC: Mizuno AP+ orta tabanın sunduğu yastıklama hissini, yürüyüş keyfini konfor ve performanstan ödün vermeden %30 daha hafif sunar.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

   

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Kadın
  Tümünü Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.