Sıralama seçin
Sıralama :

ERKEK AYAKKABI (177)

ERKEK SPOR AYAKKABI MODELLERİ VE FİYATLARI

Spor ayakkabısı, spor aktiviteleri sırasında giyilen bir ayakkabı modelidir. Özellikle futbol, voleybol, koşu gibi fiziksel aktivitelerde giyilmektedir. Erkek spor modası ve spor aktivitelerinde en öne çıkan seçenek ise erkek spor ayakkabı modelleridir. Erkek spor ayakkabı modelleri, spor aktiviteleri sırasında maksimum konforun yanı sıra günlük yaşamda sağladıkları rahatlık bakımından da erkek modasının vazgeçilmezleri arasındadır.

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek spor ayakkabı modelleri arasında koşu ve yürüyüş ayakkabıları, futbol ayakkabısı, erkek voleybol ayakkabısı, erkek atletizm ayakkabıları, gibi pek çok farklı spor dalı için özel üretilen performans odaklı tasarımların dışında günlük yaşam kullanımına uygun ve özgür bir stil yaratabileceğiniz erkek sneakers/outdoor tarz klasikleşmiş modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanım amacınız her ne olursa olsun beklentilerinize uygun üretilen sayısız erkek spor ayakkabı modeli ile karşılaşmanız mümkün.

Erkek Koşu Ayakkabı Modelleri

Erkek spor ayakkabı modelleri arasında yürüyüş-koşu ayakkabıları en çok tercih edilen modellerden biridir. Modellerin hem spor yapmaya elverişli tasarımı hem de günlük kullanıma uygunluğu tercih edilmesinin sıklığında belirleyici bir etken. Tasarımında her bir detay yürüyüş-koşu gibi spor aktivitelerine uygun olarak dizayn edilir.  Üretiminde kullanılan destekli tabanları ve rahat sayaları sayesinde yürüyüş-koşu etkinlikleri için özel üretilen modeldir. Ayrıca konfor ve şıklığın uyumlu birlikteliği ile erkek modası için olmazsa olmaz seçeneklerdendir.

Erkek Tenis Ayakkabı Modelleri

Erkek spor ayakkabı seçenekleri arasında yürüyüş-koşu ayakkabı modellerinden sonra ön plana çıkan bir diğer ürün de tenis ayakkabılarıdır. Tasarımları ve yapıları bakımından ilk bakışta yürüyüş ayakkabıları ile oldukça benzerlik taşısa da, özelliklerini incelediğinizde aralarındaki belirgin farkları rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hemen her erkek spor ayakkabı modelinde olduğu gibi tenis ayakkabıları da günlük hayatta kullanım için oldukça elverişlidir.

Erkek Voleybol Ayakkabı Modelleri

Voleybol oynarken ya da antrenman sırasında sporcuların konforlu hissedebilmeleri, sağa sola yatay, dikey ve sıçrama hareketlerini rahat yapabilmeleri için tasarlanan voleybol ayakkabıları geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yapılarında esnekliğin ön planda tutulduğu bu spor ayakkabı modeli; yapıldıkları malzemelere, tasarımlarına, dayanaklılıklarına göre çeşitlilik kazanıyor. Belirleyici olan en önemli özellikleri ise yastıklı bir yapıya sahip olmaları ve esneklikleridir. Bu yastıklı ve yumuşak taban sayesinde sporcuların rahat hissetmeleri amaçlanır. Voleybol ayakkabı modelleri tamamen sizin tercihinize göre bağcıklı ya da cırt cırtlı olabilir.

Erkek Futbol Ayakkabı Modelleri

Erken çocukluk dönemlerinden itibaren en çok tercih edilen futbol, doğru ekipman kullanımı ile oynandığında hem daha zevkli hem de daha güvenli şekilde oynanabilir. Genellikle çim bir sahada oynanan oyun için doğru ekipmanların başında ise kramponlar yer alır. Tabanlarında bulunan çiviler nedeniyle genelde futbol oynarken tercih edilen ürünlerdir. Günlük kullanım için satın almayı düşünüyorsanız daha düz tabana sahip modellere yönelebilirsiniz. Böylece futbola olan tutkunuzu ve yaşam çizginizi yaşantınıza da taşımış olursunuz.

Erkek Outdoor Ayakkabı Modelleri

Dayanıklı ve rahat olmalarıyla bilinen erkek spor ayakkabı modelleri arasında ön plana çıkan bir diğer seçenek ise outdoor ayakkabı seçenekleridir. Erkek outdoor ayakkabıların sayaları su geçirmez ve tabanları zemini iyi kavrama gibi özelliklere sahiptir. Outdoor ayakkabı modellerini daha çok doğa sporları sırasında tercih edebilirsiniz. Ancak gündelik hayatta kullandığınız ürünlerin sağlamlığı sizin için ön plandaysa bu modeller sizin için oldukça idealdir. Özellikle kış aylarında kullanım açısından erkek outdoor ayakkabı modelleri oldukça elverişlidir.

Erkek Sneakers Modelleri

Spor aktiviteleri dışında tarzınızı tamamlayan bir ayakkabı arayışındaysanız günlük kullanıma uygun spor ayakkabı modelleri tam size göre. Erkek sneakers modellerinin de içinde yer aldığı günlük spor ayakkabı seçenekleri, klasikleşen modelleri ile hala en trend ürünler arasındaki yerini koruyor. Erkek sneakers ayakkabılar kullanılan malzeme ya da teknolojiden ziyade stil ve tarzları öne çıkan modellerdir. Oldukça popüler olan modeller aynı zamanda oldukça rahat olmalarıyla da avantajlıdır. İster iş yaşamında isterse günlük yaşamda tarzınıza sportif ve özgürlük ifade eden bir dokunuş katmak istiyorsanız sneakers modeller bunun için her dönem ideal seçim olabilir.

Erkek Spor Ayakkabı Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Erkek spor ayakkabı modelleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahip ürünler içerir. Spor ayakkabıların bu kadar zengin çeşitlilik içermesinin en büyük nedeni ise, her bir modelin kullanım amacına göre tasarlanmasıdır.

Spor ayakkabı seçiminizi yapmadan önce bilmeniz gerekenleri kısaca özetlemek gerekirse;

- Önceliğiniz satın alacağınız spor ayakkabının ihtiyacınıza yönelik olmasına dikkat etmelisiniz. Yapılacak sporun gerektirdiklerine odaklanabilirsiniz.

- Ayakkabı numaranıza en uygun olan ürünü satın almaya dikkat etmelisiniz. Ayakkabı numaranız standartların üzerindeyse her zaman kendinize en uygun olanı bulmanız kolay olmaz. Mizuno olarak her türden kullanıcıyı düşündüğümüz modeller üretmeye devam ediyoruz.

Spor ayakkabı modelinin üretiminde kullanılan malzeme ise dikkat etmeniz gereken diğer faktörlerden biridir.

Spor ayakkabının iç tabanı her zaman konfor açısından önemli bir etkendir. Ortopedik tabanlı spor ayakkabılar her zaman rahatlık açısından en ideal olan modellerdir. Yumuşak ve ayağa uyum sağlayan tabanlar tercih edilmelidir.

Spor ayakkabılar üzerinde taşıdıkları yükü absorbe edebilmeli ve dengeyi iyi sağlamalıdır.

Esneklik bir diğer dikkat edilmesi gereken özelliktir. Air taban, esneklik konusunda oldukça belirleyicidir.

Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Erkek spor ayakkabı seçenekleri incelediğinde şıklık ve konforu bir arada sunmayı başaran pek çok modelle karşılaşmak mümkün. Bağcıklı, düztaban, yüksek taban, yazlık, kışlık ve günlük erkek spor ayakkabı gibi birbirinden farklı özellikle üretilen, oldukça fazla alternatife sahip tasarımlardır. Bu çeşitlilikten dolayı da erkek spor ayakkabılarında fiyatlar oldukça çeşitlidir. Satın alacağınız ürünün kalitesi ya da imitasyon olup olmaması da fiyat etiketi üzerinde belirleyicidir.

Mizuno olarak kaliteyi sizler için en uygun fiyatlandırma seçenekleriyle sunmayı önemsiyoruz. Sitemiz üzerinden, en son trendleri, outlet ürünleri ve indirimleri takip ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.