Sıralama seçin
Sıralama :

HENTBOL (94)

Hentbol Kıyafet ve Ayakkabı Modelleri Mizuno’da

Hentbol aktif olmayı gerektirmektedir. Bu sebebple kıyafet seçiminde rahatlık söz konuzu olmaktadır. Hentbol kıyafetinin esnek  kumaş yapısına sahip olması oldukça avantaj sağlamaktadır. Esnek yapısı ile hareket etmenizi kısıtlamaz. Bu sayede daha aktif olarak yüksek performans gösterebilirsiniz. Özellikle üzerinize yapışmayan kumaş yapısı ile daha rahat edebilirsiniz.

Mizuno  hentbol kıyafeti tasarımında rahat ve şık olmanızı ön planda tutmaktadır. Sağlam ve dayanıklı materyallerle üretilen kıyafetlerde ilk olarak rahat ve konforu göz önünde bulundurmaktadır. Güvenliğiniz için sağlam materyalden olan dizlik, bileklik ve dirseklikler mevcuttur. Ağır darbelere karşı sizi koruyucu yapısı bulunmaktadır. Hentbol oynarken zarar görmenizi engelleyerek keyif almanızı sağlamaktadır.

 Hentbol Kıyafet Seçimi Yaparken  Nelere Dikkat Edilmeli ?

Hentbol kıyafetide tıpkı diğer spor dallarında olduğu gibi özel forma ve ayakkabısı bulunmaktadır. Özellikle hentbol kıyafetleri seçiminde belirli hususlar söz konusudur. Hentbol kıyafetlerinin pamuk oranının yüksek olması ve yumuşak dokusu ile rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Oyun esnasında yüksek emiş gücü sayesinde terinizi emerek kaşıntı duymanızı engellemektedir.

 Bedeninize uygun olan kıyafetler ile daha aktif hareket edebilirsiniz. Dar ya da geniş olan kıyafetler hareketinizi kısıtlayarak oyun esnasında rahatsız olmanıza neden olmaktadır.

 

Hentbol kıyafet çeşitleri farklılık içermektedir. Özellikle farklı modelleri ile şıklık ve rahatlığı aynı anda sağlayabilirsiniz. Özellikle rahatlığı sayesinde performasınızı maksimize ederek rakiplerinize karşı fark elde edebilirsiniz.

 

Hentbol Ayakkabısı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayakkabı seçiminde ayak numaranıza ve ayak türüne göre seçim yapmanız rahat koşmanızı sağlamaktadır. Ayakkabı taban yapısı ayağınıza uyumlu olması gerekmektedir.

Hentbol ayakkabısı taban yapısının fazla kaymaması ve rahat olması oyun esnasında daha aktif olmanızı sağlamaktadır. Özellikle ayakkabılar oyuncunun zeminle arasındaki bağlantıyı kurduğu için oldukça önem taşımaktadır. Farklı renk ve tasarımdaki hentbol ayakkabı modelleri için Mizuno ürünlerine göz atabilirsiniz.

Hentbol Malzemesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hentbol oyunun da belli başlı malzemeler bulunur. Bunlar:

  • Hentbol topu
  • Dizlik
  • Kask
  • Bileklik
  • Hentbol ayakkabısı
  • Forma

Bu malzemeler zorunlu ve olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle Hentbol topu yapı olarak farklılık içermektedir. Oval ve sert yapısı olması gerekmektedir.

Dizlik, kask ve bileklik güvenlik amaçlı ürünlerdir. Sert oynanan oyunda zarar görmeniz olası bir durumdur. Bu ürünlerin iç kısmını yumuşak olması dış yüzeyinin ise sert olması gerekmektedir. Darbelere karşı zarar görmenizi engelleyerek, kırılma ve incinme durumlarını minimize etmektedir.

Hentbol Ayakkabısı hafif olması rahat koşmanızı sağlamaktadır. Hafif yapısı ile ayağınızı yorulmasını önlemektedir. Ortopedik taban yapısı koşma esnasında ağrı hissetmenizi önllemektedir. Taban yapısının  kaymaz olması, kayma ve düşmelere karşı direnç göstermesi gerekmektedir. Ayrıca kumaş yapısının nefes alabilen dokuya sahip olması, ayağınızın terlemesini önlemektedir. Bu sayede ayağınız ayakkabı içinde kaymayarak rahat hareket edebilmenizi sağlamaktadır.

 

Hentbol forması şort ve tişört şeklindedir. Özellikle şort yapısının bacağınızı sarması gerekmektedir. Bacağınızı sarareken sert yapıya değil yumuşak ve likralı olması oldukça önem taşımaktadır. Sert yapıda olması kan dolaşımını engelleyerek, koşarken rahatsızlık vermektedir.

 

Farklı Bütçelere Uygun Hentbol Ayakkabı ve  Kıyafetleri Fiyatları

Her bütçeye uygun ürünler ile bütçe dostudur. Tüm kullanıcıların rahatlıkla satın alabileceği hentbol ayakkabı fiyatları modellerine göre değişkenlik göstermektedir.Ayakkabının yapısı ve materyaline göre artan ve azalan fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Marka belirli dönemlerde indirim ve avantajlı fiyatlarda ürünleri satışa sunmaktadır.

 

Mizuno da her kesimden kullanıcıya hitap eden ürünler bulundurmaktadır. Sağlam ve dayanıklı hentbol kıyafetleri uzun süre kullanım sağlayabileğiniz şekilde tasarlamaktadır. Modern kesimlerle üretilen Mizuna ürünlerini daha yakından inceleyerek satın alabilirsiniz

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.