Sıralama seçin
Sıralama :

Erkek Yağmur / Rüzgarlık (18)

Erkek Yağmurluk ve Rüzgarlık

Mevsimler arası geçiş döneminde sıklıkla tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alan erkek yağmurluk ve rüzgarlık seçenekleri, hava durumundaki değişiklikliklere uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Yağmurun ve rüzgarın ön plana çıktığı günlerde bu ürünler oldukça bir pratik kullanım süreci sunar. Yağmur suyunu geçirmeyen ve üzerinde leke bırakmayan yapısıyla dikkat çeken erkek yağmurluk modelleri, her tarza hitap edecek şekilde tasarlanır. Yaratıcı tasarımları ve çeşitli renkleri sayesinde bu ürünleri kullanan kişiler kendi stillerini yansıtma imkanını elde edebilirler. İşlevsel yönleri ve farklı desenlerin birbirleriyle harmanlanmasının oluşturduğu benzersiz görünümleri sayesinde erkek yağmurluk çeşitleri büyük beğeni toplar. Özellikle bahar aylarında müşterilerin bir numaralı seçimi haline gelen bu ürün seçenekleri, rahat kombinlenebilir olması yönüyle de fazlasıyla sevilir. Kot pantolonlar ve botlar ile birlikte spor bir görünüm elde ederken kumaş pantolonlar ve atkılar ile oldukça şık bir tarza ulaşabilirsiniz. Suya dayanıklı olmasının yanı sıra hava alan bir yapıya sahip olan ürünler, kalabalık ortamlarda veya koşuşturmalı günler içerisinde terlemenin oluşmasını önler. Diğer yandan soğuk günlerde aniden yağmurun bastırması gibi durumlarda da meydana gelen çevresel faktörlere karşı da korumacı bir etkiye sahiptir. Pek çok farklı modeli ve renk seçeneğiyle beraber tasarlanan ürünleri inceleyerek kendi arayışlarınıza hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Aynı zamanda erkek arkadaşınıza veya eşinize hediye olarak da yağmurluk ve rüzgarlık modellerini araştırabilirsiniz. 

Erkek Yağmurluk ve Rüzgarlık Modelleri

Kış aylarında ve mevsim aralarında zorlu hava koşullarına karşı üretilen yağmurluk ve rüzgarlık çeşitleri adeta bir kurtarıcı olur. Suya ve rüzgara dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan erkek yağmurluk modelleri, sıcak tutan yapısıyla da ürünleri kullanan kişilerin beğenisini kazanır. İşlevsel yönleri ve pratik kullanım süreciyle de dikkat çeken bu ürünler, oldukça geniş bir model skalasıyla beraber müşteri kesimine sunulur. Farklı renklerin ve çeşitli desenlerin harmanlanması ile üretilen erkek rüzgarlık modelleri, her tarza hitap etmeyi başarır. Yaratıcı tasarımlarıyla göz dolduran ürünler, soğuk havanın hissedildiği günlerde nefes alma özellikli yapısıyla kullanan kişilerden tam puan alır. Üretim aşamalarında kullanılan materyaller ve tercih edilen kumaşlar sayesinde oldukça kalitelidir. Kolay deforme olmayan ve eskimeyen yapısı ile uzun süreli kullanıma elverişlidir. Dış yüzeyinde bulunan ve hava almayı sağlayan gözenekleri soğuk havalarda üşümeyi önler. Yağmurlu ve rüzgarlı hava koşullarından etkilenmeden konforlu bir gün geçirmenizi sağlayan erkek rüzgarlık modelleri, çeşitli seçenekleriyle kendi tarzınızı yansıtmanıza imkan tanır. Farklı renkleri ve desenleri ile yaratıcı kombinler yapabilir, bulunduğunuz her ortamda gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Siz de zorlayıcı hava şartlarına karşı hazırlıklı olmak ve yağmurlu günleri konforlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Erkek yağmurluk ve rüzgarlık modellerini özellikleriyle beraber inceleme imkanına erişebilirsiniz. 

Erkek Yağmurluk ve Rüzgarlık Özellikleri

Bahar aylarının ve soğuk günlerin kurtarıcı parçası olarak bilinen erkek yağmurluk ve rüzgarlık modelleri, şık tasarımlarının yanı sıra oldukça konforlu ve pratik bir kullanım sürecini beraberinde getirir. Hava alan ve sıcak tutan dış yapısıyla dikkat çeken ürünler, kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Ürünleri kullanacak olan kişilerin arayışlarını karşılamaya yönelik olarak belirlenen yağmurluk rüzgarlık özellikleri, soğuk havalara karşı direnç sağlayacak şekilde tasarlanır. Hafif olması sayesinde ürünü kullanan kişiler herhangi bir ağırlık hissetmez. Hem resmi ortamlarda hem de gündelik yaşantının her alanında kullanılmaya uygun olan erkek yağmurluk ve rüzgarlık modelleri, fonksiyonel özellikleri ile müşteri kesimden tam puan alır. Sert hava durumunun ön planda olduğu günlerde kullanılmaya uygun olan outdoor modeller olduğu gibi kişilerin stillerini yansıtabileceği ve kendilerini rahat hissedebileceği kruvaze yakalı yağmurluk modelleri de bulunur. Nefes alabilmesi ve su geçirmemesi amacıyla özel kumaşlar kullanılarak üretilen bu ürünlerin temizlenmesi konusunda oldukça titiz davranılması gerekir. Etkilerinin kaybolmaması ve kolay deforme olmaması için ürünleri temizlerken ılık bir su ve deterjandan yardım alınabilir. Fazla sıcak suda yıkanmaya elverişli olmayan yağmurluk veya rüzgarlıklar, çamaşır makinesinde yıkanacak ise soğuk su tercih edilmelidir. Bu ürünleri kullanmak ve soğuk günlerde rahat hissetmek istiyorsanız çeşitli modelleri özellikleriyle beraber detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınız yönelik olacak şekilde model seçimlerinde bulunabilirsiniz. 

Gelişmiş Mizuno teknolojisi olan 20K, özel maratonlarda zorunlu tutulan, en yüksek derecede yağmur ve rüzgardan koruma sağlayan özel bir teknolojidir. 

Breath Thermo: Özel teknoloji iplikleri sayesinde vücut ısısını muhafaza eder ve kullanım esnasında vücut sıcaklığını hep ideal seviyede tutar.

Impermalite: Nefes alırken rüzgar ve yağmura karşı koruma sağlayabilen malzemedir.

Blindstich: Düz dikişleri ile rüzgar geçirmez ve daha konforlu bir kullanım sağlar.

Nightlite: Her çeşit ışığı yansıtarak gece koşullarında güvenlik sağlayan yansıtma teknolojisidir.Erkek Yağmurluk ve Rüzgarlık Fiyatları

Erkek yağmurluk fiyatları belirlenirken bazı detaylar göz önünde bulundurulur. Ürünlerin üretim aşamaları, kumaş yapıları, renkleri ve desenleri bu detaylar arasında yer alır. Her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenen fiyatlar, oldukça geniş bir skala ile müşteri kitlesine sunulur. Kapşonlu, uzun veya işlemeli model seçenekleri bulunan ürünler; hem tarzınızı yansıtma imkanı sunar hem de bütçenize uygun bir ürün satın alabilme şansını beraberinde getirir. Farklı renkleri ve çeşitli kumaş yapıları ile herkesçe beğenilen ürün modelleri, hava şartlarına göre kombinler yapmanıza yardımcı olur. Her mevsim stilinizi ön plana çıkartmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen rüzgarlık seçenekleri, soğuk havada üşümeyi engellerken rüzgarlı havanın hissedilmesini de önler. Erkek rüzgarlık fiyatları da geniş bir yelpaze ile kişilere sunulduğundan her kesim tarafından sıklıkla tercih edilir. Gerek bahar aylarında gerekse yağmurun ve rüzgarın görüldüğü günlerde kurtarıcı parça olarak rol oynar. Soğuk günlerde bu ürünleri kullanan kişilerin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini sağlayan modeller, her tarza uyumlu olacak şekilde üretilir. Yüzlerce farklı çeşidi ve renk seçeneği bulunan yağmurluk ve rüzgarlık modellerinin tamamını Mizuno Tr sayfası aracılığıyla detaylı inceleyebilirsiniz. Özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olduğunuz ürünler arasından seçim yapabilir, hem kendiniz hem de arkadaşlarınız için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle zorlayıcı hava koşullarına karşı her daim hazırlıklı olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.