Sıralama seçin
Sıralama :

Kadın Tenis Ayakkabıları (12)

Birbirinden Şık ve Konforlu Kadın Tenis Ayakkabı Modelleri Muzino’da!

Kadınların tenis oynarken tercih ettikleri kadın tenis ayakkabıları, oyuncuların özgür bir şekilde hareket edebilmelerine ve performanslarını arttırmalarına imkân tanımaktadır.

Tüm vücudu aktif bir şekilde çalıştıran tenis sporunun, bu spor dalı için özel olarak üretilen ayakkabılar ile yapılması halinde gözle görülür bir performans artışı yaşanmaktadır.

Oyunun oynanma sıklığına bağlı olarak deforme olma süresi uzayıp kısalabilen tenis ayakkabıları, temponun maç süresince aynı kalabilmesine yardımcı olmaktadır. Ani hareketlere karşı çabuk şekil alabilen özel üretim ayakkabılar, spor esnasında eğlenceli anlar yaşamanıza da olanak tanımaktadır.

Oyun Esnasında Konfor Sunan Tenis Ayakkabıları

Tenis sahası içerisinde çeşitlilik gösteren hareketleri rahatlıkla yapabilmenizde büyük rol oynayan kadın tenis ayakkabı çeşitleri, kullanım şeklinize bağlı olarak birkaç sezon size eşlik edebilmektedir.

Ağırlıklı olarak ayak hedefli bir spor olmasa da tenis maçlarında çeşitli ayak hareketlerinin de aktif rol oynadığı görülmektedir. Bu sebeple tercih edeceğiniz tenis ayakkabısının kaliteli ve esnek bir yapıda olması büyük önem taşımaktadır.

Özellikle yanlara doğru yapılacak hareketleri destekler nitelikte üretilen ayakkabılar, maç anında konsantrasyonunuzu bozmadan sağa sola hareket etmenizi mümkün kılmaktadır.

Tenis sporuna özel ilgi duyan pek çok kadın sporcunun ya da amatör anlamda bu spora ilgi duyanların beğenisini kazanan ayakkabı modelleri, rahat yapılarıyla fark yaratmaktadır. Tenis sahası başta olmak üzere; yürüyüş ve fitness gibi spor antrenmanlarında da kullanabileceğiniz zorlu müsabakaların vazgeçilmezi haline gelmektedir.

Kortlarda ve günlük hayatta kullanmaya uygun tenis ayakkabı modelleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere mizunotr.com kategori sayfasından ulaşabilirsiniz.

Farklı Zevklere Uygun Kadın Tenis Ayakkabı Modelleri

Geniş bir alıcı kitlesine hitap eden kadın tenis ayakkabıları, çeşitlilik gösteren bir ürün yelpazesine sahiptir. Renk, desen, beden ve tasarım açısından farklılık göstermekte ve bu sayede her beklentiyi ve ihtiyacı karşılamaktadır.

Tenis sporunu profesyonel olarak yapan kadınlar tarafından sert kort kadın tenis ayakkabısı, fazlasıyla beğenilen ve sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Çim kort ve toprak korta kıyasen daha farklı bir yapıya sahip olan sert kortlar için kullanıma özel olarak hazırlanmış bu ayakkabı modeli, profesyonel tenis oyuncularından tam puan almaktadır.

Wave Exceed Tour 5 AC Unisex Tenis Ayakkabısı

Önceden üretilen ayakkabılara kıyasen çok daha hızlı, hafif ve esnek yapısıyla Wave Exceed Tour 5 AC Unisex Tenis Ayakkabısı; tenis sporunda profesyonel ve yüksek düzeyde patlayıcı tepki beklentisi olan oyuncular için özel olarak üretilmiştir.

Alışılmışın dışında taban yapısı ve sıfırdan şekillendirilmiş 3D-SOLID saya tasarımı, kullanıcılara daha fazla esneklik ve konfor sunmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Tenis Ayakkabı Fiyatları

Birçok spor ekipmanında olduğu gibi tenis ayakkabılarında da dayanıklılık ve kaliteli malzeme kullanımı büyük önem taşımaktadır. Ayakkabıların üretildikleri malzeme kalitesi ve marka gibi faktörler tenis ayakkabı fiyatları üzerinde belirleyici rol oynamaktadır.

Ayakkabıların sahip olduğu renkler, darbe emicilik özelliği ve hamle süresini etkileyen itiş gücü gibi faktörler; fiyat düzenlemesine doğrudan etki etmektedir. Genellikle bütün kortlara uygun bir ayakkabı modelinde karar kılınması, fonksiyonel bir tercih olacaktır.

Birbirinden farklı oyuncu seviyelerine özel olarak hazırlanan tenis ayakkabısı modelleri, sizlere sporu sevdirmek için harika nedenler sunmaktadır. Oyunu dilediğiniz şekilde ve zamanda yönlendirebilmeniz adına gerekli eforu da size kazandırmaktadır.

Kurulmuş olduğu günden beri kaliteyi uygun fiyata sizlere ulaştırmayı hedefleyen Muzinotr.com’u ziyaret edebilir ve bütçenize uygun kadın tenis ayakkabı modelleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.