Sıralama seçin
Sıralama :

Erkek Mont / Kaban / Yelek (3)

Erkek Mont, Kaban, Yelek

Mont, kaban ve yelekler soğuk havaların kurtarıcı parçalarıdır. Genellikle modeller her sezon modaya uygun bir şekilde değişse de yıllardır rağbet gören klasik modeller de mevcuttur. Soğuk havalarda daha çok kalın mont ve kabanlar tercih edilmektedir. Mont ve kabanların iç kısmının sıcak tutma özelliğinde olması gerekir. Dış kısım kumaşlarının ise rüzgar, yağmura karşı dayanıklı olması ayrıca soğuğu geçirmemesi önemlidir. Uzun yıllar kullanılabilecek ve modası geçmeyen bir ürün almak her zaman daha akıllıca bir seçimdir. 

Erkek mont, kaban, yelek modelleri arasından zevkinize uygun olan çeşitleri seçip kendi tarzınıza renk katabilirsiniz.

Erkek Mont Modelleri

Erkek mont, kaban, yelek modelleri arasından zevkinize uygun olan çeşitleri seçip kendi tarzınıza renk katabilirsiniz. Erkek mont modelleri genellikle spor ve klasik olmak üzere ikiye ayrılır. Sokak tarzı ve gündelik hayata uygun olan spor modeller daha çok tercih edilmektedir. Klasik modeller ise genellikle belli yaş üzerinde olan ve özel günlerde de giyilen montlardır.

Erkek Spor Mont Modelleri

Spor mont modelleri her erkeğin tarzına uygun şekilde üretilmiştir. Gündelik hayat, koşu, yürüyüş, spor için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Spor erkek mont modelleri genellikle baklava deseni adı verilen dikiş tekniğinin kullanıldığı görüntüye sahiptir. Spor modellerde en önemli kısım ise kapüşon kısmıdır. Kapüşon kısmının kafayı tamamen örtmesi ve yağmurdan koruyan kumaştan olması gerekmektedir. Bazı modellerde kapüşon kısmı yakada yer alan fermuarlı gizli bölme yardımı ile kullanılmadığında saklanabilmektedir.

Erkek Klasik Mont Modelleri

Klasik mont modelleri kesim olarak daha farklı ve düz bir tarza sahiptir. Spor modellerde alt kısım ve kollarda lastik kısmı olabilmektedir. Klasik modellerde ise daha çok düz kesim hakimdir. Bazı modellerde toka veya kopça adı verilen detaylar da yer almaktadır. Kapitone montları klasik mont çeşitleridir. Son zamanlarda kapitone mont modelleri erkekler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Kesim şekline göre hem klasik hem de spor modelleri de mevcuttur.

Erkek Kaban Modelleri

Kış aylarında daha sıcak bir etki için kabanlar tercih edilmektedir. Kabanlar montlara göre daha kalın ve farklı kumaşlardan yapılmaktadır. Keten, kaşe, yün, kaşmir gibi kumaşlar kullanılarak kabanlar üretilmektedir. Kaban modellerinin kapüşon kısımları genellikle yoktur. Kabanlar daha klasik bir tarza sahiptir. Özellikle iş, ofis ve özel günler için oldukça ideal modellerdir. Gömlek ve kazak üzerine giyildiğinde klasik şık bir tarz ortaya çıkmaktadır.  Yaka kısım kesimleri ise genellikle dik olarak tasarlanmıştır. Dik yaka ve düz kesim tarz ortaya klasik bir görüntü çıkarmaktadır. Dik yakanın yanı sıra hakim yaka da klasik erkek kaban modellerinde sıkça kullanılmaktadır.

Kaban boyutları genellikle kalça altındadır. Daha klasik ve şık bir görüntü için kısa kaban yerine uzun kabanlar tercih edilmelidir. Kısa kabanlar daha çok spor tarzda bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. İç kısmında yün detayları olan kısa kabanları günlük kullanımlarda ve spor tarzda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kabanlarda genel olarak renk seçimi siyah, kahverengi ve lacivert tonlarında olmaktadır. Daha canlı renkler spor bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Klasik bir görüntü için kahve ve siyah tonlarını tercih edebilirsiniz.

Erkek Yelek Modelleri

Daha çok sonbahar ve ilkbahar aylarında kullanıma uygun olan yelek modelleri hem spor hem de klasik tarz için uygundur. Spora giderken sweatshirt üzerine giyebilir, yürüyüşe çıkarken tişört üstüne veya daha klasik bir görüntü için gömlek üstünde kullanabilirsiniz. Yeleklerde kol kısmının olmaması nedeniyle genellikle çoğu model spor görünmektedir. Fakat kapitone kumaştan yapılan yelek modelleri ile klasik bir görüntü oluşmaktadır. Hafif soğuk havalarda iş yemeği veya özel bir davete giderken gömlek ve ince kazak üzerinde tercih edebilirsiniz. Yelek modelleri hem kapüşonlu hem de düz olarak dikilebilmektedir. Spor ve gündelik hayatta kullanım yapacaksanız kapüşonlu modelleri tercih etmenizi öneririz. Yelekler keten, kumaş ve özellikle de kot pantolon üzerinde tarz bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca eşofman üzerinde de kullanılabilmektedir.

Erkek Mont, Kaban, Yelek Fiyatları

Erkek dış giyimde fiyatlar ürünün özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Mont ve kaban fiyatları yelek modellerine göre daha fazladır. Bunun haricinde fiyatı etkileyen farklı noktalar da vardır. Bu noktalar;

  •       Ürünün kumaşı,
  •       Kumaşın kalitesi,
  •       Su ve rüzgara karşı olan dayanıklılığı,
  •       Çift taraflı kullanıma uygun olup olmadığı,
  •       İç kısmında kullanılan malzeme,
  •       Marka değeri gibi konulardır.

Yukarıda yer alan tüm özellikleri Mizuno ürünlerinde uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Mizuno olarak erkekler için kaban, mont ve yelek modelleri ile hem tarz hem de yıllarca kullanabileceğiniz ürünleri üretip satışını yapmaktayız. Sitemizde yer alan ürünler arasından zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Geniş renk ve beden skalası sayesinde Mizuno dış giyim ürünleri sizi soğuktan korurken yıllarca kullanabileceğiniz mont, kaban ve yelek sahibi olmanızı sağlamaktadır. Kış koşullarında tam koruma sağlamaya yönelik üretilmiş kalın mont, kaban ve yelek modellerinin stok durumları ise sürekli olarak güncellenmektedir. Beğendiğiniz ürünün bedeni veya rengini bulamadığınız da en kısa zamanda tekrar kontrol edip ürünün stok durumuna bakmanızı tavsiye ederiz.

Fiyat performans ürünü arıyorsanız sitemizde yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sezon sonuna özel indirimli kaban ve mont modellerini şimdiden alıp önümüzdeki sezonlar için stok yapabilirsiniz. Markamız, ürünlerimiz ve farklı bir konu ile ilgili desteğe ihtiyaç duyuyorsanız iletişim bölümünde yer alan bilgilerden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.