Sıralama seçin
Sıralama :

Tenis Tekstil (126)

Tenis Giyim Ürünleri

Tenis giyim ve tenis aksesuar ile tenis oynarken yüksek performans ve konfor elde edebilirsiniz. Kendisine özgü raket ve toplarla kortta oynanan tenis için tenis giyim ve akseaurları büyük önem taşıyor. Bu özel ürünler çim, toprak ya da sert zeminde yapılacak maçlarda rahat etmenizi sağlayacak. Aynı zamanda şıklığı da ön planda tutan tasarımları çok hoşunuza gidecek.

Tenis Tutkunlarına Özel Kıyafet Çeşitleri

Tenis giyim ürünleri temel olarak karşılaşmalarda ve antrenmanlarda rahat etmeniz için tasarlanmıştır. Tüm spor dalları gibi tenis için de özel ekipman ve kıyafetler gereklidir. Sporcunun antrenman ya da maç sırasında yüksek performans göstermesi için bu ürünleri kullanması tavsiye edilir. Tişört, şort, etek ya da elbise olarak üretilen tenis kıyafetleri özel kumaş yapıları ile sağlıklı ve konforlu kullanım olanağı tanımaktadır. Bu ürünlerde özellikle nefes alan kumaş yapısı terleme gibi durumlara karşı koruma sunar. Çok hareketli ve yüksek eforlu geçen müsabakalarda sporcunun terinin alt seviyede olması sağlanır. Konforu ve performansı etkileyen özellikleri ile birlikte tenisten alınan keyfi de arttırmaya yardımcı olur.

Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan tenis ekipmanları temel olarak rahat, konforlu ve güvenli karşılaşmalar yapmaya olanak tanır. Tekstil alanında gelişen son teknolojinin kullanılması ile üretilen bu kıyafetler ile birlikte performansınızı tam olarak gösterebilirsiniz. Farklı mevsimlerde kullanmaya uygun olarak tasarlandıkları için dört mevsim oynayabilme olanağı tanır.

Zorlu Hareketlerde Bile Rahatlık Sunan Tenis Tekstil Ürünleri

Tenis giyim ürünleri amatör ya da profesyonel tüm sporcular için beklentilerini karşılıyor. Sert adımlar ile alt ve üst bedenin çalışmasına olanak tanıyan tenis sporu özel tenis kıyafetleri ile oynanmaktadır. Vücudun tam performans göstermesi için tüm bedenin konforunun sağlanması gerekiyor. Zemin, iklim şartları, kullanıcı tercihlerine göre seçilecek olan ürünler de farklılık taşıyor. Her yaştan amatör ve profesyonel sporcuya hitap eden tenis tekstil ürünleri gösterilen performansın artmasında etkili oluyor. Eksiksiz bir kombin yapmak için sayfa üzerinden sunulan farklı ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sporcu sutyeninden tenis eteğine kadar geniş yelpazede sunulan ürünler, başarıyı ve yüksek performansı olanaklı hale getirmeye yardımcı oluyor.

Yüksek kalite özellikler taşıyan tenis giyim ürünleri sporcuların rahat etmesi adına önemli detaylar içeriyor. Ürünler yumuşak dokumalı örme kumaşlar ile birlikte vücudu tam sarıyor. Bu sayede hareketler esnasında hiçbir rahatsızlık vermiyor. Vücut ile bütünleşen yapıları ile hareket etmek kolaylaşıyor. Tenis malzemeleri modelleri itibariyle farklılık gösteriyor olsa da konfor açısından ortak özellikler taşıyor. Çabuk kuruyan kumaşın tercih edilmesi sonucunda terleme gibi durumlar rahatsızlık vermiyor. Yüksek sıcaklıklarda oynanacak maçlar bile sporcu için zorlayıcı olmaktan çıkıyor. Bazı üst parçalarda nem kontrolünün iyi şekilde yapılması için sırt açıklığı da bulunuyor. Böylece oyun esnasında sporcu kendisini ferah hissedebiliyor. Tenis tişörtü ve tenis elbiselerin yakalarında ise ribina kumaş detayları yer alıyor. Bu sayede de yaka sabit durabiliyor. Oyun esnasında çok sık ve ani hareketler yapılıyorken, yakanın sabit durması sporcunun dikkatini dağıtmıyor. Oyuna iyi şekilde odaklanmasını sağlıyor.

Tenis malzemeleri ve ürünleri sporcularının konforunu yükseltecek detaylar taşıyor. Üst modellerde olduğu gibi alt modellerde de yüksek performans özellikleri gözetiliyor. Tenis şortu ve eteklerinde çoğu üründe bel kordonu bulunuyor. Bu sayede giysiler kaymadan giyiliyor. Kullanım sırasında da sabit durması sağlanıyor. Özellikle sert adım gibi sık tekrarlanan hareketler bu sayede kolay yapılabiliyor. Bazı alt ürün modellerinde bulunan mini yırtmaç kadın sporcuların rahatını arttırmayı sağlıyor. Su sayede hava akışı üstün şekilde gerçekleşiyor. Tasarımlarıyla da dikkat çeken modellerdeki baskılarda sürtünmeyi azaltacak teknikler uygulanıyor. Bu sayede sporcunun hızlanması, ani hareketler yapması kolaylaşıyor. Spor esnasında ani hareketler sık yapıldığından ürünlerin hafifliği de önem taşıyor. Tenis giyim ürünleri her birisi hafif ve yumuşak kumaşlardan üretiliyor. Bu sayede de sporcunun kullanım sırasında ilave efor sarf etmesi gerekmiyor. Yüksek dayanıklı ve kaliteli yapıları ile birlikte tenis kıyafetleri uzun süreli kullanıma uygunluk taşıyor. Bazı modellerde bulunan yansıtıcı detaylar da loş ya da karanlık alanlarda oynanan maçlarda sporcunun kolay fark edilmesini sağlıyor.

Yüksek Kalite ve Şıklığı Bir Arada Tutan Modeller

Tenis giyim ürünleri yüksek kalite tasarım ve kumaş detayları ile birlikte sporcuların beklentilerini karşılıyor. Farklı model ve tasarımlara sahip olan ürünler arasından seçim yaparken belirli noktalara ise dikkat etmeniz gerekiyor. Spor esnasında giyilecek olan kombinin gerekli şartları taşıması gerekiyor. Tenis çanta modellerinden ayakkabıya kadar bu noktalara dikkat edilmelidir. Öncelikle tercih edilen tüm kıyafetlerin kumaşının cildin hava almasına yardımcı olması sağlanmalıdır. Terleme halinde oluşan nem hissinden kurtulmayı sağlayacak nem transferi yapan kumaşlar seçilmelidir. Kollar çok önemli olduğundan kullanılan kıyafetin kol hareketlerini rahat yapmaya olanak tanıması gerekiyor. Kıyafetlerde yer alan dikişler spor esnasında rahatsızlık vermemelidir. Bunun için de özel olarak geliştirilen dikişler kullanılmalıdır.

Bu kapsamda tenis kıyafetleri tercih ederken kaliteyi ve performans detaylarını göz önünde tutmalısınız. Kıyafetlerin ağırlığı bu sporu yapmaya uygun hafiflikte olmalıdır. Tenis sırasında sürekli olarak hareket yapıldığından kıyafetlerin tahriş olmayacak kumaş detaylarına sahip olması gerekir. Farklı yaka tiplerinde tişört bulunduğu için sporcu burada tercihini kendisi yapmalıdır. Önemli olan hareket sırasında boyun kısmında rahatsızlık duymamasıdır. Soğuk mevsimlerde kullanılacak olan kıyafetlerin yeterli sıcaklık değeri sunacağından emin olunmalıdır. Tenis ekipman fiyatları ürün özelliğine göre değişiyor olsa da ihtiyacı doğru karşılayacak modeller seçilmelidir. Mizuno kalitesi ile sunulan tüm erkek ve kadın tenis tekstil ürünleri yüksek performans ve kalite sağlıyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.