Sıralama seçin
Sıralama :

KOŞU / YÜRÜYÜŞ (451)

Rahat ve Dinamik Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Koşu Ayakkabıları Mizuno’da!

 

Mizunotr.com bünyesinde satışa sunulan koşu ayakkabıları hem profesyonel sporcular hem de sporu hayat düzeni içerisinde alışkanlık haline getirmek isteyenler için rahat bir koşu deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

 

Spor, insanların günlük yaşam içerisinde yaptıkları aktiviteler arasında yer almaktadır. Ancak profesyonel anlamda sporla ilgilenmek; hayat düzenini, alışkanlıkları ve giyim tarzını buna uygun olacak şekilde düzenlemeyi gerektirmektedir.

 

Koşu yapmayı seven veya atletizm sporuyla ilgilenen kişilerin rahatça hareket edebilecek ayakkabılar seçmesi gerekmektedir. Bu hem uzun vadede iskelet ve ayak sağlığının korunmasını sağlamakta hem de performansın artmasına yardımcı olmaktadır.

 

Atletizm ayakkabısı seçilirken ortopedik faydalar kadar koşu yapılan zeminin özellikleri de dikkate alınmalıdır. Engebeli bir zeminde koşulacaksa taban ve kumaş yapısı zemine uygun olacak ayakkabılar seçilmesi gerekmektedir. Bu hem kişinin fiziksel açıdan zarar görmesine engel olmakta hem de zemin engelini önemli ölçüde aşmasını sağlayarak koşu performansının artmasını sağlamaktadır.

 

Mizuno bünyesinde satışa sunulan koşu ayakkabı modellerini incelemek için mizunotr.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Koşu Performansını Arttıracak Spor Ayakkabılar Mizuno’da!

 

Kadın koşu ayakkabıları ve erkek koşu ayakkabıları; koşu performansının artmasını sağlamakta ve spor severlerin fiziksel bir zarar görmeden sağlıklı biçimde spor yapmalarına olanak tanımaktadır.

 

Koşu ayakkabısı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 

 • Koşu yapılacak zemin belirlenmeli ve zemin yapısına uygun taban seçimi yapılmalıdır.
 • Ayakkabının taban yapısının ortopedik olmasına özen gösterilmelidir. Ortopedik ayakkabılar hem ayak sağlığının hem de kemik ve iskelet sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır.
 • Ayakkabının hangi mevsimde kullanılacağına dikkat edilmelidir. Sonbahar ve kış aylarında kullanılacak koşu ayakkabısı modellerinin su geçirmez kumaş yapısına sahip olmasına dikkat edilmelidir.
 • Her alışverişte olduğu gibi koşu ayakkabısı seçimi yaparken de fiyat performans değerlendirmesi yapılmalıdır.

  Wave Shadow 5 Yeşil Erkek Koşu Ayakkabısı

  Mizuno bünyesinde satışa sunulan Wave Shadow 5 yeşil erkek koşu ayakkabısı modeli konfor sunan ve dikkat çeken tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Erkek koşu ayakkabısı kategorisinde yer alan Wave Shadow 5 yeşil ayakkabı modelini incelemek ve ayak numaranıza uygun seçimi yaparak sipariş vermek için Mizunotr.com’u ziyaret edebilirsiniz.

   

  Wave Shadow 5 Yeşil Erkek Koşu Ayakkabısı Ürün Özellikleri

  Yalın ayak ev ortamında gezme hissi veren ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Wave Shadow 5 erkek koşu ayakkabısı kullanıcıların sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

   

  • Kısa ve orta mesafe koşucular için üretilen Wave Shadow 5 Erkek koşu ayakkabısı modelinin ürün özellikleri şu şekildedir:
  • %118 daha fazla yastıklama ve %115 enerji korunumu ile son Mizuno teknolojisini yansıtmaktadır.
  • Dayanıklı karbon kauçuk taban yapısında olması sayesinde engebeli alanlarda aşınmadan ve zarar görmeden kolayca kullanılabilmektedir. Ayrıca topuk darbelerinde çekiş gücünün artmasını sağlamaktadır.
  • Mizuno tarafından doğadan ilham alınarak geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisine sahiptir. Adım atma esnasında oluşan basıncı azaltan Wave 5; bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırmaktadır.
  • Mizuno AP+ sınıfının sunmuş olduğu yastıklama hissini ve yürüyüş keyfini; konfor ve performanstan herhangi bir ödün vermeden %30 oranla daha hafif sunmaktadır.
  • Wave Shadow 5 yeşil erkek ayakkabı modeli biyomekanik mühendisleriyle geliştirilmiş ve koşu ve yürüyüş döngüleri hesaplanarak üretilmiştir.

   

   

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.