Sıralama seçin
Sıralama :

Kadın Spor Sütyenleri (11)

Sporcu Modeli Sütyenler

Egzersiz esnasında spor yaparken antrenmanlarınızın daha verimli geçmesi,  özgürce hareket edebilmek ve göğüs sağlığınızın için bir spor sütyeni düzenli olarak kullanmak oldukça son derece önemlidir. Çeşitli spor dallarına yönelik özelleştirilmiş olan tasarımları ile birlikte  zengin ürün seçeneklerini sizlere sunan sütyen modelleri arasında seçim yaparken, kendi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz En güzel  renk ve model seçenekleri ile sizler için Destekli Sporcu, Spor Sütyen Modelleri, Toparlayıcı Sporcu  seçenekleri ile Mizuno' da.

Spor İçin Olan Sütyenler Ne İşe Yaramaktadır ?

Spor yaparken sürekli hareket halinde olduğumuz için göğüsler yatay ve dikey hareket ederler. Bu gerçekleşen hareketler hassaslığı ile daha çok bilinen Cooper bağlarına zarar vererek, göğüslerinizin sarkmasına ve ağrımasına neden olabilir. Egzersiz için özelleştirilmiş olan  modeller ile birlikte göğüslerin hareketi en aza indirilirken, siz de antrenmanlarınızı daha keyifli ve daha verimli şekilde gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Spor tarzda modellerin faydaları klasik sütyenlerin aksine daha çok  göğüslerin sağa ve sola doğru hareket etmelerini önlemek ile birlikte terleme nedeni ile oluşabilecek tahrişleri de en aza indirmeleridir.

Spor İçin Olan Sütyenler Nasıl Olmalıdır ?

Egzersizlerin çok daha verimli halde geçmesini sağlayan  sütyenlerinin çok fazla ve farklı seçeneği mevcut. Destekli Sporcu Sütyeni, Spor Sütyen Modelleri, Toparlayıcı Sporcu Sütyeni gibi bir çok seçenek sıralanabilir ve kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Aralarından da seçim yaparken yapılan antrenmanın türüne ve aynı zaman da  fiziksel özelliklerinize  göre en çok uyumlu olan modellere de öncelik verebilirsiniz.

  • Compression olarak da bilinmekte olan sıkıştırma spor sütyenleri daha çok  küçük göğüslü olan kadınlar için ideal modellerdir. Son derece rahatlıkla giyilebilecek  olan modeller esnek kumaşlardan üretilir ve aynı zamanda da kopçaları yoktur.
  • Toparlayıcı sütyenlerin modelleri ise D cup kullanan kadınlara yönelik tasarlanır. Göğüsleri genel olarak  tamamen kavrayan modellerin büyük kısmı balenli şekildedir. Göğüslerin birbirine sürterek tahriş olmasını engelleyen modelleri, özellikle sıklıkla yapılan yoğun antrenmanlar esnasında ekstra bir şekilde rahatlık sağlar. Bu nedenle en çok aranan olarak fitness kardiyo ekipmanları arasında yer almaktadır.
  • Sütyen takıp çıkarırken çok fazla zorlananlar için önden açılan modeller de aynı zaman da ideal bir seçim olabilir. Önden kopçalı olan  modelleri sayesinde, saniyeler içinde sütyeninizi takıp kopçalarını kolaylıkla kapatabilirsiniz.
  • Kopçaların teni ile temas etmesini sevmeyenler için fermuarlı olan alternatifleri de mevcuttur. Özellikle sırtı açık olan  spor kıyafetleri ile birlikte rahatlıkla  önden fermuarlı olarak  kullanmayı düşünebilirsiniz.
  • Küçük göğüslü kadınlara yönelik tasarlanan pedli üstlere göğüslerin daha büyük görünmesini sağlar. Mizuno’da birçok farklı modelini de bulabileceğiniz düz renk tarz da  açık renkli spor kıyafetlerinizle birlikte kullanabilir ve estetik bir duruş sergileyebilirsiniz.
  • Pilates gibi esnekliğin önemli çok daha fazla olduğu egzersizlerde T ya da sırtı çapraz olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde sırtınızın ve kollarınızın hareket kabiliyetlerini de artırabilirsiniz.

SPORCU SÜTYENİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Konforlu bir şekilde ön plana çıkmakta olan kadın modellerinin özellikleri, kullanım alanına göre çeşitlilik ile esneklik göstermekle beraber her modelde aranması gereken bazı önemli nitelikler de mevcut. Satın alacağınız modelin özelliklerine göre ise spor sütyeni fiyatları değişiklik gösterir.

  • Kadın spor sütyeni modellerinin cilde rahatlıkla nefes aldıran yapıda olması son derece çok önemlidir. Bu sayede terlediğinizde nem dışarı rahatlıkla atılabilir ve cildiniz de tahriş olmaz. Spor giyimin fiyatlarını etkileyen bir diğer en önemli faktör de kullanılan kumaşların  kalitesidir. En kaliteli kumaşlar ile Destekli modelleri, Spor Sütyen Modelleri, Büyük Beden Modeller, Toparlayıcı  modelleri Mizuno'da!
  • Sporcu atleti sütyeni alırken rahatlık açısından omuz askılarının geniş olmasına özellikle dikkat edebilirsiniz. Böylece sırtınıza yüklenen ağırlık daha çok  azalacağından kas ağrılarının oluşumu da aynı şekilde  azalır.
  • Sütyenin alt bölümünde bulunmakta olan  bant bölümü göğüslerin desteklenmesine sıklıkla yardımcı olduğundan oldukça önemlidir. Bandın gereğinden çok fazla esnek olması göğüslerinizin hareket etmesine neden olurken aynı şekilde  sıkı olması da kan dolaşımını etkileyerek daha çok rahatsızlık verebilir.
  • Spor sütyenleri genellikle daha çok telsiz olur. Günlük hayatta  kullandığınız sütyenlerin telli olması göğüslerinizin daha biçimli ve hoş  görünmesini sağlasa bile  spor esnasında telli bir model kullanıyor olmak sizleri rahatsız edici olabilir. Ayrı bir şekilde göğüslerinize baskı uygulayarak spor sonrasında göğüs ağrısı yaşamanıza da  neden olabilir.

Destekli Sporcu Sütyeni, Spor Sütyen Modelleri, Büyük Beden Sporcu , Toparlayıcı Sporcu Sütyeni modellerini sizler için tasarladık:

Destekli Sporcu Sütyeni: En önemli  koşu malzemeleri arasında yer almakta olan model destekli yapıda olması koşu esnasında çok daha rahat olmanızı sağlar. Destekli spor sütyeni olarak da bilinen tüm modellere Mizuno'dan göz atabilirsiniz. Küçük göğüslü olan kadınlar için balensiz ve destekli olanlar çok daha rahat olurken göğüsleriniz cup ve üzerinde ise balenli modellere de  öncelik verebilirsiniz.

Büyük Beden Sporcu Sütyeni: Büyük beden göğüse sahip olan sporcuların sıklıkla tercih ettiği modellerden biridir. Büyük beden sporcu sütyenlerini tercih eden sporcular spor yaparken, hareket ederken rahatlıkla günlük rutinlerine devam edebilirler.

Toparlayıcı Sporcu Sütyeni: Toparlayıcı sütyen modelleri spor ile ilgilenen her kadının özellikle tercih ettiği modeller arasındadır. Göğüsler de oluşacak  sarkmayı önler ve hareketlerinizin kısıtlanmasını önler, konforlu bir gün geçirmenizi sağlar.

Kadın Sütyen Fiyatları

Mizuno' da herkesin  tarzına göre spor tarzda sütyen modeli bulmak mümkün! Ayrıca her bütçeye göre uygun Destekli Sporcu Sütyeni, Spor Sütyen Modelleri, Büyük Beden, Toparlayıcı Sporcu Sütyeni modellerini bulabilirsiniz. Herkesin tarzına uygun, kusursuz ve güzel bir uyum sağlayan kadın sütyen  fiyatlarını ve modellerini detaylı şekilde kategoriler üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.