Sıralama seçin
Sıralama :

Futbol Ayakkabıları (15)

Futbol Ayakkabısı

Futbol ayakkabısı çeşitleri, günümüzde özellikle erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı kumaş detaylarına ve değişik özelliklere sahip modeller, hemen her zevke hitap etmeyi başarır. Ürünlerin son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmesi, kişilere uzun ömürlü kullanım vadeder. Futbol ayakkabısı modelleri aynı zamanda halı saha ayakkabısı ya da krampon şeklinde de isimlendirilir. Bu tarz ürünler genel olarak futbol oynarken giyilir. Buna özel olarak üretilir. Futbol ayakkabıları, oyuncular için son derece önemlidir. Ürünlerin oyun sırasında sadece koruyucu bir görevi yoktur. Modeller, oyuncuların performans oranında da büyük ölçüde etkili olur. Modellerin tabanında özel tasarım malzemeler kullanılır. Bu malzemeler oyun esnasında kişinin ayağını kavrayarak daha rahat şekilde hareket etmesini sağlar. Her ne kadar modeller erkeklere özel dizayn edilmiş olsa dahi, kadınlara yönelik tasarlanan tasarımlar da vardır. Futbol ayakkabısı modellerinin üretimindeki temel amaç; koşu sırasında kusursuz şekilde çekiş sağlamaktır. Ürünlerin taban kısmına eşit biçimde yerleştirilen dişler, çekiş gücünün artmasını sağlar. Dişlerdeki aralıklar ise çimlerin ve kirlerin sıkışmasına engel olur. Böylece ayaklarda yavaşlama olmadan zemin kolayca kavranır. Poliüretan malzeme ile tasarımlar hem hafif hem de esnek yapıya sahip olur. TPU yani Termoplastik üreten detayı sayesinde modellerin taban dayanıklılık seviyesi ekstra artış gösterir. Böylece parlak bir görünüm sunar. EVA taban tasarımı şok dalgalarının emilmesine katkı sağlar. Bu sayede ayak bileği, daha serbest ve esnek şekilde hareket eder. Seçeneklerin tümünü inceleyerek seçim yapabilirsiniz. 

Kaliteli Halı Saha Ayakkabısı Modelleri 

Futbol oyuncuları, görevlerine göre farklı seviyelere ayrılır. Bu seviyelere yönelik dizayn edilen değişik futbol ayakkabısı seçenekleri bulunur. Tasarımlar, hem sahaların yapılarına hem de mevsimsel hava koşullarına göre farklılık gösterebilir. Amatör halı saha ayakkabısı çeşitleri, futbola yeni başlayan kişilere yönelik üretilir. Genel olarak sert sahalarda kullanıma uygundur. Aynı zamanda plastik çivi detayına sahip modeller de bu gruba dahil edilir. Yarı profesyonel halı saha ayakkabısı modelleri ise adından da anlaşılacağı üzere yarı profesyonel şekilde futbol oynayan kişilere özel tasarlanır. Ergonomik tasarımları keyifli ve konforlu bir kullanım sunar. Profesyonel halı saha ayakkabısı seçenekleri de tam anlamıyla profesyonel şekilde futbol oynayan kişilere yöneliktir. Şık ve kaliteli yapıları sayesinde oyun esnasında kusursuz performans gösterebilirsiniz. Bilekli halı saha ayakkabısı seçenekleri de dikkat çeken alternatifler arasında yer alır. Bileği komple saran bu modeller, oyun sırasında rahat hareket imkanı sunar. Geniş kalıp tasarımla özellikle yataklı ayak yapısı bulunan kişiler için son derece idealdir. Modellerin her biri günümüz trendlerini yansıtacak şekilde dizayn edilir. Aynı zamanda tasarım aşamasında insan anatomisi göz önünde bulundurulur. Farklı numaralarda tasarım bulmanız mümkündür. Seçenekler merak ettiğiniz tüm detaylarla birlikte inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz sonucunda aradığınız özelliklere sahip ve zevkinize yönelik bir futbol ayakkabısı kolayca bulabilirsiniz. 

Erkek Krampon Modellerinin Seçim Detayları Nelerdir?

Doğru futbol ayakkabısı seçimi, zemini kavrama ve topu kontrol etme noktasında önem taşır. Sağlığınız için de erkek krampon modelleri arasında doğru bir seçim yapmanız gerekir. Zemine göre seçim yapmak en önemli detaylardan biridir. Erkek krampon ve futbol ayakkabısı, genellikle futbol sahalarında kullanılır. Zemine göre seçim yapmak sakatlık gibi durumları önler. Futbol sırasında uzun süre hareket edildiği için hafif yapıda modeller tercih edilmelidir. Sahada koşma sırasında top hakimiyeti kaybetmemek adına kaymak taban erkek krampon modelleri avantajlıdır. Aynı zamanda aşınma gibi durumlara karşı da dayanıklılık sergileyen seçeneklerden yana seçim yapılması tavsiye edilir. Oyun esnasında özgürce hareket edebilmek adına esnek modeller son derece avantajlıdır. Bununla birlikte darbe durumlarında minimum hasar için koruyuculuk özelliği olan kaliteli erkek krampon alınması önerilir. Tüm bunların haricinde rahatlık detayı da göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri olarak öne çıkar. Ürünlerin taban kısmında yer alan çivi detayları, zeminin kolay kavranmasını sağlar. Eğer ürün suni çimlerde kullanılacaksa hem geniş hem de kısa çivili modellerden birini seçmek doğru olur. Toprak zeminler için ise ürünün yumuşaklığı önemlidir. Yumuşak kumaş dokusuna sahip modeller toprak zeminlerde daha iyi performans sergilemenizi sağlar. Erkek krampon fiyatları; ürünlerin özelliklerine göre şekil alır. Krampon fiyatları ve modelleri hakkında araştırma yapıp bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. 

Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları ve Kullanımı

Futbol ayakkabısı modelleri, uzun süreli kullanım amacıyla kaliteli malzemelerden üretilir. Ancak deforme olmaması adına dikkatli bakmak ve kullanmak gerekir. Futbol ayakkabısı modelinin kullanımının özenli olması, kullanım süresinin uzamasına katkı sağlar. Bu noktada en önemli detay, ürünü açık havada kurutmaktır. Nemlenmiş olan halı saha ayakkabısı çanta içinde ya da kapalı bir alanda tutulmamalıdır. Aksi takdirde kötü kokuya ve yıpranmaya neden olur. Temizlik işleminden önce bağcıkları çıkarmanız gerekir. Ardından temizlik işlemine başlayabilirsiniz. Modelleri, Japon kramponlara özel jeller ve temizleme setleri ile temizleyebilirsiniz. Ürünleri çamaşır makinesinde yıkamak, deforme olmasına neden olabilir. Kullanım talimatları doğrultusunda temizlemek son derece önemlidir. Halı saha ayakkabısı fiyatları da merak edilen detaylardan biridir. Krampon fiyatları; üretimde tercih edilen materyallere ve modellerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünlerin satış rakamları, farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Bu sayede hemen herkes aradığı modeli kolay bir şekilde bulabilir. Ürünlerin taban kısmındaki çivi sayısı ya da model yapısı gibi detaylara fiyatlara doğrudan etki eder. Modelleri incelerken fiyat aralıklarına da göz atabilirsiniz. Mizuno ile aradığınız modeli kısa süre içerisinde ve kolay biçimde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.