Sıralama seçin
Sıralama :

TENİS (193)

Tenis Ürünleri ve Tenis Ekipmanları

Tenis ürünleri ve tenis ekipmanları, hem fiziksel hem de zihinsel yeteneklerinize destek sağlar. Bu ürünler, eğlenceli ve heyecan verici bir spor dalı olan tenis için önemlidir. Aynı zamanda spor dalında başarılı olmak için doğru ürünleri kullanmak bu noktada ön plana çıkar.

Tenis ekipmanları arasında bulunan giysiler, oyuncunun rahat hareket etmesini sağlamak amacıyla üretilir. Teri çabuk kurutarak konfor sunmalıdır. Bundan dolayı fonksiyonel ve nefes alabilen kumaşlar kullanılmalıdır. Bununla birlikte becerilerinizi geliştirmenize katkı sağlar.

Tenis Ekipmanları Modelleri ve Yenilikçi Tasarımlar

Tenis ekipmanları modelleri, oyunu etkileyen önemli bir kriter olarak karşınıza çıkar. Bu ekipmanlar arasında yer alan tenis ürünü tercih ederek oyununuzun daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz. İşte birbirinden yenilikçi tasarımlara sahip tenis ekipmanları modelleri, çeşitleri:  

Tenis Ayakkabısı

Tenis ayakkabıları modelleri, yaralanmaları önlemek için oldukça önemlidir. Kort tipine, oyun tarzına ve ayağınızın şekline göre seçim yapmalısınız. Hafif ve çevik ayakkabılar, hızlı oyuncular için idealdir. Güç ve dayanıklılık ise daha sağlam yapıya sahip ayakkabıları gerektirir. 

En yeni ayakkabı teknolojilerine sahip sürdürülebilir kort tenisi malzemeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kortlarda tam performans göstermenizi sağlayan ürünler hafifliği ile oldukça popülerdir. 

Ayakkabı tabanlarında kullanılan ileri teknoloji, zemine uyum sağlayarak karşı tarafa göre gelen top konusunda daha iyi tutuş ve denge sunar. 

Giyim ve Tekstil Ürünleri

Tenis giyim ve tekstil ürünleri, hareket özgürlüğü sunar. Şort, etek, tişört, ve üst giysiler, teknolojik kumaşlar kullanarak teri hızla emer ve vücut sıcaklığını dengeler. Spor sütyenden tenis etek modellerine kadar pek çok ürün tenis oyuncuları için özel giysilerdir.

Aksesuarlar ve Koruyucular

Tenis aksesuar ve koruyucular, oyuncuların güvenliğini artırır. Ter bantları ve tenis bileklikleri, bilek ve el bileği destek sağlar, teri emerek konfor sunar. Şapkalar ve bandanalar, güneşin olumsuz etkilerinden korurken rahatlık sağlar. 

Diz ve dirsek bandajları gibi tenis raketleri için önemli olan koruyucu ekipmanlar, yaralanma riskini azaltır. Oyuncunun daha uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Tenis Ekipmanları Fiyatları ve İşlevsel Seçenekler

Tenis ekipmanları fiyatları, ürünün kalitesine ve işlevselliğine bağlı olarak değişir. Bütçenize uygun en iyi tenis ekipmanları modelleri, fiyatları 99 TL ve üzeri 4699 TL'ye kadar bir fiyat aralığında bulunur.

Mizuno, tenise yeni başlayan veya profesyonel olan kişilerin ihtiyaçlarını baz alarak teknolojik ve işlevsel tenis eğitim ekipmanları sunuyor. Bilekliklerinden ayakkabılarına, çeşitli seviyelerdeki oyuncular için uygun seçenekleri kategorimizde bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun Mizuno kadın ve erkek tenis ürünleri ile başarıya ulaşabilir, oyununuzu geliştirebilirsiniz.

Antrenman tenis ekipmanları nelerdir?

Tenis spor destek ürünleri, becerilerinizi geliştirmenize ve oyununuzu güçlendirmenize yardımcı olacak çeşitli araçlardır. Bu ekipmanlar, hareketlerinizi rahat bir şekilde göstermeniz için etkili antrenmanlar sunar. Sayfamıza yakından göz atarak ihtiyacınız olan tenis malzemeleri ve ürünleri bulabilir, uygun fiyatlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kadın ve erkek tenis ürünleri alırken nelere dikkat etmeli?

Tenis ekipmanları ve özellikleri arasında beceri düzeyi, yaş ve fiziksel özellikler gibi unsurlar bulunur. Tercih yaparken bu faktörlere dikkat etmeniz önerilir. Ayakkabılar, uygun boyutta, esnek, destekleyici ve zemine uyumlu olmalıdır. 

Tenis giysiler içinde cinsiyete özgü kesimler ve tasarımlar yer alır. Bu ürünlere dikkat ederek konfor ve performansı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Her tenis kortu için ayrı bir ekipman var mı? 

Tenis kortlarına göre özel ekipmanlar bulunur. Özellikle ayakkabılar, zemin tipine göre değişiklik gösterir. Sert zeminler için daha dayanıklı tabanlara sahip ayakkabılar ön plandadır. Çim kortlar için çimlere zarar vermeyecek ve kaymaz özellikte tabanlara sahip ayakkabılar kullanılmalıdır. 

Toprak kortlar için ise toprak zeminde daha iyi tutuş ve dengesi sağlayan ayakkabılar seçilmelidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.