Wave Stealth Neo Erkek Hentbol Ayakkabısı Kırmızı

Ürün Kodu : X1GA200001
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.799,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Japonya'da 2018 Dünya Hentbol MVP'si Mikkel Hansen ile birlikte geliştirilen Wave Stealth Neo ,sahada yüksek stabilite ve harika yastıklamaya ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlandı. 

  Yeni, yenilikçi Mizuno Enerzy çekirdek teknolojisine sahip bu ayakkabı, daha yükseğe zıplamanıza ve daha çevik olmanıza yardımcı olmak için yüksek enerji geri dönüşü yaratacak.


  Daha yüksek zıplamalar ve sahada en iyi performans için sınıfının en iyisi konfor, denge ve enerji dönüşü sağlayan üst düzey hentbol ayakkabısı.

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ
  Enerzy: 
  %118 darbe emilimi ve %115 enerji korunumu ile son Mizuno teknolojsi

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  AP+: AP orta tabanda bulunan özelliklerin daha da geliştirilmesiyle ortaya çıkan AP+, hafifliğini korumasına karşın artan dayanıklılığıyla ve yastıklama özelliği ile kullanıcısına zıplama hissi sunar.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dynamotion Groove: Yenilikçi olarak inşa edilmiş dış taban kararlılığı arttırmak için özel olarak tasarlanmış esnek oluklar ve saha çevikliği.

  VS-1: Darbe emici dolgu bileşimi.

  Dura Shield:Ürünün genel dayanıklılığını arttırır ve parmak uçlarınızı korur.

  Air Mesh:Rahat nefes alabilirlik için üretilmiş malzeme yapısı.

  XG Rubber: Yere tutunmayı kuvvetlendiren özel üretim dış materyal.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.