Contender Pieter Cei Unisex Günlük Giyim Ayakkabısı Beyaz/Sarı

Ürün Kodu : D1GD232101
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.299,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Pieter, küçük bir çocukken Museumplein'de kayarken, yerel grafiti sanatçılarının yaptığı renkli harf sanatlarından ve "parçalardan" ilham aldı. Kısa bir süre sonra Ceizer küçük bir keçeli kalemle adını kasabanın üzerine yazmaya ve ilk parçalarını sprey boyayla yapmaya başladı. Grafiti alanında kısa bir 'kariyer'den sonra Ceizer, grafik tasarım ve tipografi eğitimi aldığı Lahey'deki Kraliyet Sanat Akademisi'ne gitti.

  Mizuno Sportstyle Contender Ceizer, Pieter Ceizer ile ilk işbirliğimiz Amsterdam'a bir övgü niteliğindeyken, bu ikincisi sanatçının şu anki üssü olan Paris'ten ilham alıyor. "Garde la Pêche", "Moralini yüksek tut" anlamına gelen bir Fransız deyimidir. Bu dilde şeftali, yaz ve lezzetli bir zevk, genel olarak olumlu bir hava ile bağlantılıdır. Şeftali aynı zamanda, güç ve iyi şekil ile ilişkilendirilen, boksun argo bir anlamıdır. Bu ilhamla oluşturulan Contender Ceizer, açık turuncu, sarı ve kırık beyaz tonların kombinasyonu. Yeşil ve kırmızı vurgular, hikayeye ve ayakkabıya derinlik katıyor.

  Ceizer evreni, pürüzsüz kıvrımlar ve tipografik sanattan oluşan canlı ve renkli sanat eserleriyle hayat bulan olumlu mesajlardan oluşuyor. Contender Ceizer'in dil ve topuk detayları, el yazısı tarzında işlenmiş “Garde la Pêche”, “Ceizer” ve “Mizuno” logoları ile stilinden bir parça sergiliyor.

  Marka estetiğimizin izinden giden Contender Ceizer, kaliteyi ve detaylara olan bağlılığı yansıtan gündelik malzemeler kullanıyor. Ayakkabının tabanı, market bez çantalarını andırabilen bir kanvas. Kaplamada süet, Runbird için de kullanılan dokulu deri ile tezat oluşturuyor. Bağcıklar ve astar, kırmızı bir yedek ayakkabı bağı da dahil olmak üzere OG malzemelerdir. Son olarak, baskılı bir iç taban, hikayeyi özel bir özel logo ile güçlendirir.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.