Contender Rijks Museum Unisex Günlük Giyim Ayakkabısı Bej/Beyaz

Ürün Kodu : D1GD232201
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.299,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mizuno'nun, Rijksmuseum ile işbirliklerinden doğan, yeni ve sınırlı sayıda üretilmiş modeli. Contender Rijks - Milklady, Johannes Vermeer'in ünlü resminden ilham alıyor ve onu onurlandırmayı amaçlıyor. Vermeer'in ünlü tablosunda yer alan tezatların ve detayların hiçbiri atlanmadan bu özel Contender modelinde yer almaktadır. 

  Ayakkabı, tablodan ilham alan sakin renklere sahiptir ve birinci sınıf örgü ve süet gibi lüks malzemelerden üretilmiştir. Aslında tabloda kullanılan renkler, bir özne gibi tablonun hikayesinin tezatını oluşturmaktadır. O zamana göre lüks olan bu mavi-mor tonlarının basit bir sütçü kızın üzerinde ne işi vardır. Sütçü Kız'ın kıyafetlerini anımsatan mavi kumaştan, resmin arka planında cupid'li (küçük) Delft mavi fayanslarına kadar dikkat çekici referanslar spor ayakkabıları süslüyor. Dil, başyapıta atıfta bulunan Sütçü Kız'ın kendisinin bir baskısını taşıyor.

  Resim ayrıca, her bir iç tabanın sanat eserinden önemli bir fikre odaklandığı tabanlıklara da yansıtılmıştır. Sol iç taban, süt dökme eylemini yakalar ve hareketin hassasiyetini ifade eder (resimdeki tek hareketli unsur). Sağ iç tabanlık, sütçü kızı ve giydiği muhteşem tonları vurgular.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.