%25 indirimli

Wave Exceed Tour 5 AC Erkek Tenis Ayakkabısı Siyah

Ürün Kodu : 61GA227038
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
4.724,25 TL
6.299,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Eskisinden daha hızlı, daha hafif ve daha esnek olan bu tenis ayakkabısı, en yüksek düzeyde patlayıcı tepki arayan ileri düzey oyuncular için tasarlanmıştır.

  Yepyeni taban yapısı ve yeniden şekillendirilmiş 3D-SOLID saya tasarımı daha fazla esneklik ve konfor sunar. MIZUNO WAVE® Teknolojisi, ayak bileği stabilitesini ve şokun yeniden dağılımını artırırken, DuRubber dış taban, en iyi oyuncuların talep ettiği dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü sağlar. 

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Enerzy: Adım esnasında oluşan enerjiyi en verimli şekilde emen ve geri kullanımına yardımcı olan devrimsel orta taban çekirdeği.

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  D-FlexGroove : Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  3D- Solid: En yüksek seviyedeki yumuşaklığı sağlayan eşsiz bir üst dayanıklılık, nefes alabilme özelliği.


  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.