Wave Inspire 20 SP Unisex Koşu Ayakkabısı Beyaz

Ürün Kodu : J1GC246102
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.899,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Koşularında ve günlük hayatlarında taban desteği arayan her çeşit kullanıcı için dizayn edilen Mizuno Wave Inspire, şimdi yeni modeli Wave Inspire 20 ile karşınızda. Taban desteği için özel olarak tekrar tasarlanan Wave plakası, her adımda maksimum verim için eklenen Enerzy orta tabanı ve birçok farklı teknolojisi ile şimdi çok daha güzel. 

  Inspire modelinin 20. yılına özel üretilen bu model size koşularınız sırasında ufak tasarım detayları ile gülümsüyor olacak. 

  %90'a yakın geri dönüştürülmüş malzemeden üretilerek her adımınızda doğaya destek olur, tabanında yer alan özel destekli dizayn ile taban ve kas sağlığınızı uzun kullanımlardan sonra bile korursunuz.

  Ağırlık: 305 gram

  ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ

  Enerzy: %118 daha fazla yastıklama ve %115 enerji korunumu ile son Mizuno teknolojisi

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  Mizuno İntercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER
  :
  SÜRDÜRÜLEBİLİR AYAKKABILAR
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.