Wave Lightning Neo 2 Unisex Voleybol Ayakkabısı Beyaz/Mavi

Ürün Kodu : V1GA220221
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
7.699,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yüksek performans için yenilikçi tasarım ve işlevselliğin birleşimi, Mizuno Voleybol'un imza modeli. Elit oyuncular, olağanüstü tasarımı ve işlevselliği ile Mizuno'nun imzasını taşıyan voleybol ayakkabısını tercih etmelidir. Taban, şimdiye kadarki en yüksek atlamalarınızı mükemmel yastıklama ve enerji geri dönüşümü ile destekleyen MIZUNO ENERZY CORE ile donatılmıştır. Üst kısım, elastik örgü malzemesiyle benzeri görülmemiş bir uyum ve rahatlık sağlar.

  Ağırlık: 295 gram

  Ürün Teknolojileri 

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Enerzy Core: Yastıklama desteği sağlarken aynı zamanda emilen enerjinin en verimli şekilde tekrar kullanılmasını sağlayan orta taban teknolojisi

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

  XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

  D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.