%40 indirimli

Wave Lightning Z7 Unisex Voleybol Ayakkabısı Gri

Ürün Kodu : V1GA220038
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
3.539,40 TL
5.899,00 TL

Renk :

Beden Seç
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Rahat kullanım, yumuşak yastıklama ve mükemmel esneklik için tasarlanan ikonik ve hafif, çok yönlü voleybol ayakkabımızla oyununuzu sınırlarınızın ötesine taşıyn.

  Ek bir MIZUNO ENERZY damlası ve ön ayağa uzatılmış Wave plakası ile yeni Wave Lightning Z7, rakibinize karşı koymak için patlayıcı güç, enerji geri dönüşü ve eşsiz hızlanma sağlar.

  Önceki modelleri incelenerek tekrar tasarlanan Z7, Wave ve Enerzy plakalarının sporcuların önerilerine göre daha doğru yerleştirilmesinin ve yenilenmiş malzemeler ile üretilmesinin rakipsiz bir sonucudur. 

  Ürün Teknolojileri :

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Enerzy Merkezi: Yastıklama desteği sağlarken aynı zamanda emilen enerjinin en verimli şekilde tekrar kullanılmasını sağlayan orta taban teknolojisi

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.  Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

  XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

  D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER
  :
  SÜRDÜRÜLEBİLİR AYAKKABILAR
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.