Wave Lightning Z8 MID Unisex Voleybol Ayakkabısı Beyaz/Mavi

Ürün Kodu : V1GA240521
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
6.799,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Voleybol için özelleştirilmiş özelliklerle dolu bu konforlu ayakkabıyla oyununuzun zirvesinde oynayın. Ayağın ön tarafında yer alan MIZUNO ENERZY NEXT'in yanı sıra MIZUNO ENERZY orta taban ile yumuşak yastıklamanın ve yüksek enerji geri dönüşünün keyfini çıkarın. Yeni MIZUNO WAVE'in desteği ve yuvarlak topuk yapısıyla her zamankinden daha hızlı ve daha yükseğe zıplayacaksınız. Tüm bu özellikler, monofilament ağ sayesinde son derece hafiftir.

  MID ekstra bilek kavraması, oyun esnasında bileğin istemsiz durumlarda kalmasını önlemeye yardımcı olur ve sizi destekler.

  MIZUNO ENERZY orta tabanın esnek yumuşaklığı, MIZUNO WAVE'in stabilitesi ve itici gücü ile birleştiğinde, ayakkabının yönlendirdiğini hissettiren yumuşak, yüksek atlamalar sağlar. Bu ayakkabı, yastıklamayı daha da arttırırken, WAVE LIGHTNING Z7 ile aynı 295 gram (27,0 cm beden) ağırlığını korur. Dikişsiz üst kısım ayağın tamamını nazikçe sarar.

  Ürün Teknolojileri 

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  Enerzy Core: Yastıklama desteği sağlarken aynı zamanda emilen enerjinin en verimli şekilde tekrar kullanılmasını sağlayan orta taban teknolojisi

  DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

  Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

  Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

  XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

  Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

  D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Erkek,Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  YENİ GELENLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.