%30 indirimli

Wave Rider 27 Kadın Koşu Ayakkabısı Pembe

Ürün Kodu : J1GD230324
Marka : MIZUNO
ücretsiz kargo!
Beden Tablosu
5.249,30 TL
7.499,00 TL

Renk :

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mizunonun vazgeçilmez efsanesi yenilendi. Karşınızda WAVE RIDER 27. MIZUNO ENERZY orta tabanın esnek yumuşaklığı, MIZUNO WAVE tarafından üretilen denge ve itici güçle birleştiğinde, bol miktarda yastıklama sağlarken ayağı doğal olarak öne iten koşarken pürüzsüz, hafif bir rahatlık sunar. WAVE RIDER 26 tabanın rahat özelliklerini korurken, yeni sayanın topuk yapısı ayağın tamamını nazikçe saran dikişsiz bir saya sağlamak üzere yenilendi.  Ağırlık beş gram daha hafif hale getirildi. Bunların yanı sıra Mizuno, yeni modelinde çevrecilik ile alakalı yaptığı çalışmaların da meyvelerini topluyor. Ayakkabıda kullanılan malzemelerin %90'ı geri dönüştürülmüş ürünlerden üretilmiştir. Bunun yanı sıra tabanda kullanılan Wave plakası Pebax teknolojisi ile yenilenmiştir. Bu teknoloji sayesinde taban, doğada bulunan bitki çekirdeklerinden üretilmektedir. 


  Ağırlık: 280 gram 

  Ürün Teknolojileri:

  Enerzy:%118 daha fazla yastıklama ve %115 daha fazla enerji korunumu

  Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüsrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

  AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

  Premium INSOCK: Yüksek kalite yaylanma ve dayanıklılık için çıkarılabilir tabanlık.

  SmoothRide: Her adımınızda topuğunuzdan parmak ucuna kadar sallanan sandalye konforunu hissetmenizi sağlayan orta taban.

  X10: Dayanıklı karbon kauçuk taban sayesinde ayakkabının çok engebeli alanlarda kullanımı sırasında oluşabilecek aşınmaları azaltır. Topuk darbelerinde çekiş gücünü arttırır.

  Dynamotion Fit:Ayağın yürüyüş döngüsüne uygun patentli tasarım şekli

  Teslimat Bilgisi
  :
  1 gün sonra Kargoda
  Ürün Özellikleri
  CİNSİYET
  :
  Kadın
  AYAKKABI TEKNOLOJİLERİ
  :
  WAVE,ENERZY
  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER
  :
  SÜRDÜRÜLEBİLİR AYAKKABILAR
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  :
  İNDİRİMDEKİLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.